r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RazerGo Pokemon GO companion and Chat 1.0.46 RC

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

RazerGo to czat przeznaczony specjalnie dla grających w Pokemon Go. Po założeniu konta można podać swój nick trenera oraz wybrać drużynę. Niestety nie ma możliwości weryfikacji, czy trener należy do tej właśnie drużyny.

Galeria programu

RazerGo ma uzupełnić jeden z poważnych braków gry Pokemon GO. Mimo e jest to produkcja zespołowa, autorzy nie zaimplementowali w niej żadnego komunikatora. RazerGo umożliwia prowadzenie rozmów z osobami w pobliżu na kanale publicznym albo tylko w obrębie drużyny. Powstała także opcja dla niezdecydowanych, którzy jeszcze nie osiągnęli 5. poziomu i nie stanęli po żadnej ze stron.

Komunikator pozwala wybrać zasięg zbieranych wiadomości w skali od 5 km do globalnego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Razer dba o graczy. Wypuścił komunikator dla grających w Pokemon GO

13
OPROGRAMOWANIE 24.07.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Logo firmy Razer możecie znać ze sprzętu dla graczy, ale znany w środowisku producent nie próżnuje. Niewielkim nakładem pracy przygotował funkcjonalny, prosty komunikator RazerGo dla grających w najmodniejszą w tym miesiącu pozycję – Pokemon GO. Komunikator uzupełnia jeden z poważnych braków gry Pokemon GO – brak komunikatora. O ile Ingress studia Niantic został wyposażony w przyzwoity, wbudowany komunikator, z którego można korzystać w grze lub w aplikacji, Pokemon GO zostawia graczy na lodzie. RazerGo pozwala zrobić mniej-więcej to samo, co komunikator w Ingressie: W przeglądarce…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.