r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Realm of the Mad God

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Realm of the Mad God to bardzo stylowa, darmowa propozycja MMO, która poza aspektami RPG spory nacisk kładzie na szybkie starcia z wrogami. Ten dwuwymiarowy, rozpikselowany hit, czasami można pomylić z typowo japońskimi produkcjami, w których wrogowie strzelają w gracza z każdej strony, ale reprezentuje jednak inny gatunek. Z systemem tylko jednego życia, bliżej mu klasycznemu tzw. roguelike.

Galeria programu

Do wyboru jest cała masa klas bohaterów, których będziemy próbowali wynieść na wyższy poziom doświadczenia oraz odpowiednio dozbroić. W początkowej fazie zabawy warto dogadać się z grupką weteranów, których zazwyczaj jest kilku chętnych, by przyśpieszyli poprawianie statystyk herosa, pomagając walczyć z potworami. Poznanie mechaniki rządzącej gry wymaga już więcej czasu, ale zdecydowanie warto.

Projekt jest niezwykle popularny oraz od lat stale rozwijany. Oferuje skarby i potężne napoje magiczne, a także niesamowicie wciągającą rozgrywkę przy współpracy z innymi, którzy chcą pokonać tytułowe szalone bóstwo. Dodatkowych kolorów grze dodaje zyskiwanie sławy, by pamięć o wyjątkowo wytrwałych graczach za szybko nie przeminęła. Co ciekawe, oszczędna oprawa tylko dodaje projektowi temu uroku.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.