ReclaiMe File Recovery ReclaiMe File Recovery build 4345

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ReclaiMe File Recovery to narzędzie do odzyskiwania plików, takich jak np. ważne dokumenty, zdjęcia z uroczystości czy materiały firmowe, które mogły zostać przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku awarii.

Program pozwala na odzyskiwanie danych z rozmaitych nośników i oferuje możliwość zapoznania się z podglądem odzyskiwanych danych nawet jeśli operacja przywracania plików nie została jeszcze ukończona. ReclaiMe File Recovery wspiera nie tylko dyski twarde zainstalowane w obudowie komputera, ale również pamięci komunikujące się z urządzeniem poprzez USB, karty pamięci, macierze RAID oraz dyski NAS. Co istotne, użytkownik nie musi dysponować specjalistyczną wiedzą, by móc skorzystać z tego narzędzia – charakteryzuje się ono bowiem łatwą obsługą.

Na uwagę zasługuje także obsługa różnorodnych systemów plików: FAT, exFAT, NTFS i ReFS (używanych głównie w Windowsach), EXT2, EXT3, EXT4 i XFS (Linux, NAS), BTRFS (szczególnie wykorzystywanych w nowoczesnych urządzeniach NETGEAR ReadyNAS), a także HFS, HFS+ i UFS (komputery Mac oraz iPody). Warto jednak dodać, że ReclaiMe File Recovery działa jedynie na systemach operacyjnych Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!