r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ReclaiMe File Recovery build 3521

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ReclaiMe File Recovery to narzędzie do odzyskiwania plików, takich jak np. ważne dokumenty, zdjęcia z uroczystości czy materiały firmowe, które mogły zostać przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku awarii.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskiwanie danych z rozmaitych nośników i oferuje możliwość zapoznania się z podglądem odzyskiwanych danych nawet jeśli operacja przywracania plików nie została jeszcze ukończona. ReclaiMe File Recovery wspiera nie tylko dyski twarde zainstalowane w obudowie komputera, ale również pamięci komunikujące się z urządzeniem poprzez USB, karty pamięci, macierze RAID oraz dyski NAS. Co istotne, użytkownik nie musi dysponować specjalistyczną wiedzą, by móc skorzystać z tego narzędzia – charakteryzuje się ono bowiem łatwą obsługą.

Na uwagę zasługuje także obsługa różnorodnych systemów plików: FAT, exFAT, NTFS i ReFS (używanych głównie w Windowsach), EXT2, EXT3, EXT4 i XFS (Linux, NAS), BTRFS (szczególnie wykorzystywanych w nowoczesnych urządzeniach NETGEAR ReadyNAS), a także HFS, HFS+ i UFS (komputery Mac oraz iPody). Warto jednak dodać, że ReclaiMe File Recovery działa jedynie na systemach operacyjnych Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.