r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Recolor - Coloring Book 2.8.4

Strona główna Android Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie

Recolor - Coloring Book to aplikacja zawierająca relaksujące kolorowanki, przeznaczone dla dzieci i dorosłych.

Galeria programu

W programie znajdziemy bardzo bogaty zestaw kolorowanek o różnorakiej tematyce. To m.in. mandale, przyroda, okolicznościowe, sportowe, związane z modą, dotyczące fantastyki. Wszystkie pliki są dostępne w czarno-białej formie, zostawiając użytkownikowi pełną dowolność, jeśli chodzi o dobór kolorystyki. Malować możemy za pomocą palet kolorów, które znajdziemy w dolnej części ekranu aplikacji. Po zakończeniu pracy, kolorowankę możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić ją, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub SMS-em. Program wspiera androidowy mechanizm dzielenia się treściami.

r   e   k   l   a   m   a

W wersji bezpłatnej aplikacji Recolor - Coloring Book znajdziemy 24 obrazki do pomalowania, a wśród narzędzi do rysowania nie skorzystamy z gradientu. Wszystkie możliwości programu odblokujemy po opłaceniu subskrypcji. Wiąże się ona z wydatkiem rzędu ok. 150 zł za rok lub ok. 30 zł, jeśli chcemy płacić co miesiąc. W zamian otrzymamy dostęp do aż 700 gotowych plików do pomalowania, a także do wszystkich narzędzi edycji grafik. Dla tych, którzy nie chcą od razu decydować się na wydatek, twórcy programu przewidzieli trwający 7 dni bezpłatny okres testowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.