r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestr rozmów 500+ 1.0

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe

Rejestr rozmów 500+ jest aplikacją, która przechowuje informacje o rozmowach telefonicznych we własnej bazie danych. Pozwala przechowywać ich więcej, niż domyślny rejestr połączeń Androida, zwykle ograniczony do 500 wpisów.

Galeria programu

Aplikacja pozwala przeglądać nieograniczony rejestr połączeń. Poza nazwą kontaktu i numerem telefonu pokazuje także czas rozmowy lub informuje o nieodebranym połączeniu. Wpis można usunąć, ale nie ma możliwości oddzwonienia na numer z listy ani przejścia do książki adresowej.

Rejestr połączeń można w każdej chwili wyeksportować w formacie CSV. W ustawieniach aplikacji można wybrać delimiter oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany plik. Można go potem otworzyć w innych programach, na przykład arkuszach kalkulacyjnych, bądź importować do bazy danych.

Aplikacja pozwala też wygenerować prosty raport z informacją, z kim rozmawiamy najczęściej i jak długo, a także ile połączeń wykonano i ile czasu zajęły. Można również ustalić zakres, z jakiego dane będą brane pod uwagę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rejestr rozmów 500+: jeśli dużo rozmawiasz i lubisz przeglądać bilingi

30
OPROGRAMOWANIE 26.06.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Dużo rozmawiasz przez telefon? Na Androidzie bywa to problematyczne, gdyż rejestr połączeń jest ograniczony do 500 pozycji. Można spróbować zdjąć to ograniczenie z pomocą Xposed na zrootowanym telefonie albo sięgnąć po prostą aplikację Rejestr rozmów 500+, która zapisuje rozmowy we własnej bazie, bez żadnych ograniczeń. Ponadto aplikacja pozwala wyeksportować wpisy w formacie CSV, na przykład dla Excela. Inspiracją do napisania Rejestru 500+ była oczywiście obserwacja, ze natywny rejestr Androida przechowuje informacje o co najwyżej pięciuset rozmowach. Rejestr 500+ korzysta z informacji o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.