r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rejestr rozmów 500+ 1.0

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe

Rejestr rozmów 500+ jest aplikacją, która przechowuje informacje o rozmowach telefonicznych we własnej bazie danych. Pozwala przechowywać ich więcej, niż domyślny rejestr połączeń Androida, zwykle ograniczony do 500 wpisów.

Aplikacja pozwala przeglądać nieograniczony rejestr połączeń. Poza nazwą kontaktu i numerem telefonu pokazuje także czas rozmowy lub informuje o nieodebranym połączeniu. Wpis można usunąć, ale nie ma możliwości oddzwonienia na numer z listy ani przejścia do książki adresowej.

Rejestr połączeń można w każdej chwili wyeksportować w formacie CSV. W ustawieniach aplikacji można wybrać delimiter oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany plik. Można go potem otworzyć w innych programach, na przykład arkuszach kalkulacyjnych, bądź importować do bazy danych.

Aplikacja pozwala też wygenerować prosty raport z informacją, z kim rozmawiamy najczęściej i jak długo, a także ile połączeń wykonano i ile czasu zajęły. Można również ustalić zakres, z jakiego dane będą brane pod uwagę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rejestr rozmów 500+: jeśli dużo rozmawiasz i lubisz przeglądać bilingi

30
26.06.2017  •  Anna Rymsza

Dużo rozmawiasz przez telefon? Na Androidzie bywa to problematyczne, gdyż rejestr połączeń jest ograniczony do 500 pozycji. Można spróbować zdjąć to ograniczenie z pomocą Xposed na zrootowanym telefonie albo sięgnąć po prostą aplikację Rejestr rozmów 500+, która zapisuje rozmowy we własnej bazie, bez żadnych ograniczeń. Ponadto aplikacja pozwala wyeksportować wpisy w formacie CSV, na przykład dla Excela. Inspiracją do napisania Rejestru 500+ była oczywiście obserwacja, ze natywny rejestr Androida przechowuje informacje o co najwyżej pięciuset rozmowach. Rejestr 500+ korzysta z informacji o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.