Rejestr rozmów 500+ Rejestr rozmów 500+ 1.0

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rejestr rozmów 500+ jest aplikacją, która przechowuje informacje o rozmowach telefonicznych we własnej bazie danych. Pozwala przechowywać ich więcej, niż domyślny rejestr połączeń Androida, zwykle ograniczony do 500 wpisów.

Aplikacja pozwala przeglądać nieograniczony rejestr połączeń. Poza nazwą kontaktu i numerem telefonu pokazuje także czas rozmowy lub informuje o nieodebranym połączeniu. Wpis można usunąć, ale nie ma możliwości oddzwonienia na numer z listy ani przejścia do książki adresowej.

Rejestr połączeń można w każdej chwili wyeksportować w formacie CSV. W ustawieniach aplikacji można wybrać delimiter oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany plik. Można go potem otworzyć w innych programach, na przykład arkuszach kalkulacyjnych, bądź importować do bazy danych.

Aplikacja pozwala też wygenerować prosty raport z informacją, z kim rozmawiamy najczęściej i jak długo, a także ile połączeń wykonano i ile czasu zajęły. Można również ustalić zakres, z jakiego dane będą brane pod uwagę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!