Remedy przybliża Quantum Break, chwali się bardzo realistycznymi postaciami

Strona główna Aktualności

O autorze

Tym, którzy może jeszcze nie słyszeli o Quantum Break, ambitnym projekcie zespołu Remedy, przygotowywanym z myślą o Xboksie One, twórcy wykładają podstawy rozgrywki. Projekt łączyć ma grę i serial, poczynania użytkownika konsoli znajdą odbicie w kolejnych odcinkach, odgrywanych normalnie przez aktorów. Wcielimy się nie tylko w próbującą dotrzeć do władającego mocą manipulowania czasem zbira parę bohaterów, ale również głównego złego, w jego skórze wybierając, jak potoczą się dalej wypadki.

Producenci dążą do zaangażowania gracza jak najbardziej w historię, nie szczędząc pieniędzy na rozwiązania, które pomogą mu wczuć się w przedstawiane wydarzenia. Studio korzysta z systemu DI4D firmy Dimensional Imaging do przenoszenia twarzy i mimiki aktorów do cyfrowego świata, z użyciem mocy Xboksa One starając się zatrzeć różnice między filmem i grą właściwą. Licencjonowane oprogramowanie z systemem kamer umożliwia przygotowanie animacji bez żmudnego nakładania znaczników czy specjalnego oświetlenia. Rozwiązanie ponoć pięknie integruje się z autorską technologią Northlight Remedy. Możliwe, że znajdzie zastosowanie także w niezapowiedzianym jeszcze produkcie dla urządzeń z systemem iOS.


Aktualizacja, 25.11.2013 20:17

Za realistyczne zniszczenia będzie z kolei odpowiadać system Digital Molecular Matter firmy Pixelux. Każdy rozwalany obiekt zachowywać ma się jak w świecie rzeczywistym.

© dobreprogramy

Komentarze