r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RemoveIT Pro SE 23.02.2017

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

RemoveIT Pro to bezpłatne narzędzie przydatne do zwalczania wszelakiego rodzaju szkodników, z którymi nie radzą sobie standardowe programy antywirusowe. Z jego pomocą szybko i sprawnie wykryjemy, a następnie usuniemy wirusy, trojany, komponenty szpiegujące, malware itp.

Galeria programu

Program wyposażony został w mechanizm ochrony w czasie rzeczywistym, który na bieżąco monitoruje działanie systemu operacyjnego. Ponadto oferuje on funkcję skanowania zawartości dysku na żądanie użytkownika. Wszystkie wykryte przy jego użyciu szkodniki mogą być naprawione lub przeniesione do kwarantanny. Opcjonalnie posiadamy również opcję generowania raportu z wynikami analizy.

RemoveIT Pro poza modułem antywirusowym oferuje także kilka innych, niewielkich, ale użytecznych przy zwalczaniu szkodników narzędzi. Znajdziemy wśród nich wbudowany menedżer zadań i usług, pozwalający zarządzać aktywnymi w systemie procesami oraz usługami, a także funkcje do administracji aplikacjami uruchamianymi wraz z Windowsem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   13 #2 12.01.2016 08:30

Można go odpalić na świeżo postawionym systemie a następie odpalać po instalacji kolejnych aplikacji - pracochłonne, ale wówczas fałszywe alarmy w ramach używanego oprogramowania będą wysegregowane na wstępie. Chyba jakieś pisemko go dodawało kiedyś na dołączanych płytach, bo interfejs wydaje mi się jakoś dziwnie znajomy.

p19koz   8 #1 12.08.2015 10:24

@Anawald: to, że programy do zwalczania infekcji postrzegane są przez inne programy tego typu jako zagrożenie jest rzeczą znaną nie od dziś i dość powszechną. Szczepionka przeciw grypie też zawiera w swoim składzie pochodne wirusa tej choroby. Sama ona jednak nie jest groźna dla biorcy. Tak więc nie traktowałbym tego jako zarzut.
Mi przeszkadza natomiast to, ze program generuję mnóstwo fałszywych alertów o zagrożeniu. Nie kreuję się na jakiegoś eksperta, ale u mnie na dysku znalazł 9 (różnych) zagrożeń, gdzie wszystkie po sprawdzeniu za pomocą https://www.virustotal.com/ okazały się fałszywe...

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.