RemoveIT Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RemoveIT Pro to bezpłatne narzędzie przydatne do zwalczania wszelakiego rodzaju szkodników, z którymi nie radzą sobie standardowe programy antywirusowe. Z jego pomocą szybko i sprawnie wykryjemy, a następnie usuniemy wirusy, trojany, komponenty szpiegujące, malware itp.

Program wyposażony został w mechanizm ochrony w czasie rzeczywistym, który na bieżąco monitoruje działanie systemu operacyjnego. Ponadto oferuje on funkcję skanowania zawartości dysku na żądanie użytkownika. Wszystkie wykryte przy jego użyciu szkodniki mogą być naprawione lub przeniesione do kwarantanny. Opcjonalnie posiadamy również opcję generowania raportu z wynikami analizy.

RemoveIT Pro poza modułem antywirusowym oferuje także kilka innych, niewielkich, ale użytecznych przy zwalczaniu szkodników narzędzi. Znajdziemy wśród nich wbudowany menedżer zadań i usług, pozwalający zarządzać aktywnymi w systemie procesami oraz usługami, a także funkcje do administracji aplikacjami uruchamianymi wraz z Windowsem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 22.05.2017 11:02

Grzesznicy wystawiają takie słabe noty.

yanko wojownik   14 #2 12.01.2016 08:30

Można go odpalić na świeżo postawionym systemie a następie odpalać po instalacji kolejnych aplikacji - pracochłonne, ale wówczas fałszywe alarmy w ramach używanego oprogramowania będą wysegregowane na wstępie. Chyba jakieś pisemko go dodawało kiedyś na dołączanych płytach, bo interfejs wydaje mi się jakoś dziwnie znajomy.

p19koz   10 #1 12.08.2015 10:24

@Anawald: to, że programy do zwalczania infekcji postrzegane są przez inne programy tego typu jako zagrożenie jest rzeczą znaną nie od dziś i dość powszechną. Szczepionka przeciw grypie też zawiera w swoim składzie pochodne wirusa tej choroby. Sama ona jednak nie jest groźna dla biorcy. Tak więc nie traktowałbym tego jako zarzut.
Mi przeszkadza natomiast to, ze program generuję mnóstwo fałszywych alertów o zagrożeniu. Nie kreuję się na jakiegoś eksperta, ale u mnie na dysku znalazł 9 (różnych) zagrożeń, gdzie wszystkie po sprawdzeniu za pomocą https://www.virustotal.com/ okazały się fałszywe...

Autor edytował komentarz.