Revolut wchodzi na polski rynek. Liczy na wielki sukces

Strona główna Aktualności

O autorze

Aplikacja finansowa Revolut staje się oficjalnie dostępna w Polsce. Firma wchodzi na nasz rynek, by dać Polakom szansę założenia darmowego konta mobilnego, na którym środki można trzymać w 25 walutach. W ten sposób firma chce nie tylko zyskać zupełnie nowych klientów, ale rozpocząć również konkurencję z istniejącymi w kraju, klasycznymi bankami.

Revolut umożliwia wygodne przelewanie środków międzynarodowo oraz pozwala dokonywać płatności bez prowizji w sklepach na całym świecie. Te atuty mają pomóc firmie odnieść wielki sukces również na polskim rynku – do końca roku tylko tu firma chce zdobyć kolejne 150 tysięcy nowych klientów, a więc i użytkowników aplikacji.

Zauważyliśmy, że największe polskie banki budują produkty i doświadczenie pełnej bankowości mobilnej w sposób powolny. Jesteśmy tu by dostarczyć polskim konsumentom alternatywę w postaci innowacyjnej bankowości i łatwy dostęp do usług finansowych dla każdego, kto chce zwiększyć bezpośrednią kontrolę nad swoimi finansami... – komentuje wkroczenie na polski rynek założyciel i prezes Revolut, Nikolay Storonsky.

Zainteresowanych aplikacją powinien zachęcić również fakt, iż założenie konta odbywa się całkowicie zdalnie i nie powinno zająć dłużej niż 3 minuty. Od tego momentu możliwe jest doładowanie konta, wysyłanie darmowych przelewów, wymienianie środków pomiędzy walutami oraz płacenie zbliżeniowe kartą MasterCard lub Visa na całym świecie z pominięciem kosztów przewalutowania na jedną ze 130 walut lokalnych.

Z tego miejsca warto również przypomnieć o trwającej wciąż (jeszcze przez 2 dni) promocji, dzięki której zamówiona karta płatnicza do konta zostanie za darmo dostarczona klientowi. Aplikację mobilną Revolut można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu. Dostępna jest wersja na Androida oraz dla systemu iOS.

© dobreprogramy
s