Revolut — lepszy niż Twój bank Revolut — lepszy niż Twój bank 7.42.2

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Revolut to aplikacja finansowa, pozwalająca założyć wirtualne konto, do którego można zamówić wirtualną lub plastikową kartę płatniczą. Konto pozwala wymieniać waluty, rozliczać się z innymi użytkownikami oraz szybko i tanio przelewać pieniądze za granicę. Revolut obsługuje 28 walut, w tym 3 kryptowaluty.

Konto Revolut zapewnia część usług zwykłego konta bankowego, ale firma świadcząca usługi nie jest bankiem. Jej podstawową zaletą jest oszczędność. Bieżące konto jest darmowe, a za płacenie za granicą nic nie musimy dopłacać. Przelewy zagraniczne działają natychmiastowo, także na konta w tradycyjnych bankach.

Konto można doładować za darmo w jednej z 25 walut fiat i natychmiast wymieniać po kursach międzybankowych. Karta zbliżeniowa MasterCard, którą można zamówić do konta, pozwala bez dodatkowych opłat płacić w 130 walutach, co pozwala zaoszczędzić do 8% podczas podróży zagranicznych. Wirtualną kartą można płacić w sklepach internetowych.

Aplikacja ma też kilka przydatnych dodatków, jak śledzenie wydatków i kalkulator kursów walut. Podobnie jak na innych platformach rozliczeniowych, można wysyłać do innych użytkowników prośby o zapłatę. Karta płatnicza pozwala na darmowe wypłaty w bankomatach z miesięcznym limitem. Revolut pozwala też wziąć pożyczkę, często tańszą niż tradycyjny bank, i kupić ubezpieczenie.

Revolut ma też możliwość operowania kryptowalutami: Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Kupowanie ich jest szybkie i wygodne, ale obsługa kryptowalut jest dostępna w wersji Premium konta lub dla osób, które zaprosiły 3 inne osoby do korzystania z Revolut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!