Rewanż za Helsinki :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

W ubiegłym miesiącu w stolicy Finlandii - Helsinkach, odbyły się mistrzostwa świata w lekkoatletyce, na których nie zabrakło także i sportowców z Polski. Był to czas, gdy miliony rodaków z zaciśniętymi kciukami śledziła zmagania naszych herosów na tartanowej bieżni.

Dla mniej wtajemniczonych przypomnę, że nasi reprezentanci wywalczyli w trakcie trwającej dziewięć dni imprezy jedynie dwa medale: srebrny i brązowy. Ich występ okrzyknięto najgorszym od wielu lat. Z pewnością nie jeden z widzów w trakcie transmisji miał ochotę naciągnąć dres, zawiązać kolce i pokazać reszcie świata gdzie raki zimują :-).

Lycos Athletics to nie tylko propozycja gry na weekend, ale jedyna w swoim rodzaju możliwość odwetu za niepowodzenia na zeszło miesięcznej, światowej imprezie lokkoatletycznej każdemu, kto tylko czuje się na siłach stawić czoło najlepszym światowym wynikom.

Na pytanie, dlaczego występu naszych lekkoatletów nie można zaliczyć do udanych, nasuwa się jedna zasadnicza odpowiedź: po prostu za mało trenowali w Lycos Athletics! :-)

Grę Lycos Athletics można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
s