reklama

Rising Antivirus Free Edition 23.1.67.6

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Rising Antivirus Free Edition to bezpłatny program antywirusowy przeznaczony do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Aplikacja zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi, robakami i innymi szkodliwymi aplikacjami.

Program został wyposażony w nowoczesną technologię do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, a także w zaawansowany skaner do wykrywania i usuwania różnych szkodników. Oferuje prosty i przejrzysty interfejs oraz prostotę w obsłudze. Posiada trzy różne tryby skanowania – szybki, dowolny oraz pełny. Po ukończeniu skanowania, wyświetla szczegółową listę wykrytych zagrożeń, które następnie możemy w szybki sposób całkowicie usunąć z dysku twardego.

Oprogramowanie antywirusowe korzysta również ze specjalnej funkcji (Rising Cloud Security), uruchamiającej podejrzane pliki lub aplikacje w odizolowanym, wirtualnym środowisku, w którym dokładnie analizuje i sprawdza czy stanowią one zagrożenie dla systemu operacyjnego. Program automatycznie przechwytuje i usuwa wszystkie wirusy, w momencie wykrycia ich podczas otwierania plików lub zarchiwizowanych danych pobranych z Internetu.

Rising Antivirus sprawdza i chroni wszystkie przychodzące wiadomości wraz z dołączonymi załącznikami drogą elektroniczną, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania stron internetowych i przy podłączaniu nośników danych przez wyjście USB.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #179 04.05.2018 10:40

O dziwo producent Rising dba o jego częste i najnowsze aktualizacje ale sam program jest owiany tajemnicą i niepewnością

  #178 13.03.2018 10:21

Narzędzia do usuwania wirusa Sality :

Do czyszczenia zainfekowanych systemów Sality użyj dowolnego darmowego narzędzia do czyszczenia dostępnego poniżej -

http://support.kaspersky.com/viruses/disinfection/1874#block1
http://security.symantec.com/nbrt/npe.aspx?lcid=1033
http://free.avg.com/in-en/remove-win32-sality

  #177 12.03.2018 22:11

Przeglądałem różne strony również zagraniczne gdzie można pobrać Rising i informacje o nim są niejednoznaczne bo nie zachęcają do instalowania i nie zniechęcają do nie instalowania .Zdania są podzielone ale nie dowiesz się o nim konkretów i brak entuzjazmu a opinie są skrajne .Jedni go instalują i chwalą a drudzy piszą aby nie instalować badziewia ,może namieszać w systemie - więc i sam nie wiem a raczej jestem niezdecydowany .Być może pokuszę się go zainstalować w celu testowym i na Windows 7 bo w razie niepowodzenia wiem jak program najlepiej i właściwie odinstalować i jak problem naprawić przed odwrócenie tego co zepsuł . Windows 7 w przeciwieństwie do Windows 10 trudniej zepsuć złą instalką która dodatkowo wgryza się w system mackami podejrzanego działania . Jeżeli system siódemki uzna program za intruza czy szkodnika to mogą być problemy ale proces jest odwracalny ale trzeba mieć dobrego de instalatora spoza systemowego bo ten " dodaj i usuń programy " często pozostawi ślady i resztki po programie .Trzeba wiedzieć co usunąć z pozostałości po programie w regedit i WinRar oraz w eksplorator " przeszukaj komputer " wpisując nazwę programu i wyświetli listę wyszukaną plików . Następnie Windows 7 ma naprawę plików w sobie i można z tego narzędzia skorzystać. Dobrze wyczyszczony z komputer ze szkodnika , programu który namieszał czy zrobił problemy spowoduje ,że komputer będzie działał normalnie . Można pokusić się do skorzystania z punktu przywracania sprzed instalki feralnym programem jeżeli nie poczynił trwałych uszkodzeń w systemie i sprawdzić czy komputer jest wyczyszczony dokładnie .Niektóre antywirusy mają swoje narzędzia od producentów do dokładniejszego usunięcia antywirusa.

tdream   7 #176 28.02.2018 17:01

@adrianh: Uzasadnij swoja opinię.Ponieważ.......

  #175 28.12.2017 19:13

Jest jako ciekawostka i nikt z wypowiadających tutaj nie instaluje tego programu z powodu braku rekomendacji i doniesień o szkodliwości . Zakładam ,że te informacje są sprawdzone i przez złą ocenę anty konkurencyjne do innych programów tego typu .

  #174 24.10.2017 20:29

Niektóre programy mają dodatki i nie muszą to być koniecznie szkodniki .Po prostu skoro nie potrzebujesz to nie musisz razem z pobranym programem dodatek instalować i wystarczy na początku odznaczyć lub zaznaczyć w zależności od opcji ustawienia . Problem jest w tym ,że często instalacja jest po angielsku i nie każdy wie co odznaczyć aby czegoś niechcianego dodatkowego nie pobierać .Nawet gdy jest po polsku to coś można przeoczyć , nie doczytać ,nie zrozumieć i coś pobrać dodatkowo . Wspomniany Ccleaner miał w sobie toolbar ale jest częścią tego programu i gdy nie odznaczysz to go pobierzesz. Na " dobrychprogramach " już o tym informowano przez wypowiadających tutaj o tym toolbarze .Zresztą mi nie sprawiał kłopotów , ponieważ szybko i łatwo można go się pozbyć z komputera . W dodatku jest do pobrania Ccleaner Slim który nie ma w sobie tego toolbara o czym strona informuje . Wracając do tematu strony o Rising Antivirus Free Edition - Antar36 pisze " Któregoś dnia wezmę go testy" .Tylko abyś do mnie nie miał pretensji,że sprowokowałem swoją wypowiedzią ciebie do instalacji w celu przetestowania . Nie znam twoich możliwości obsługi komputera za szyby monitora ,więc trudno mi ocenić czy dasz radę czy nie i czy nie wystąpi jakiś problem z programem ,instalacją czy odinstalowaniem. Jak ktoś gdzieś pisał , jeżeli jesteś laikiem lub nie wiesz jak z tego wybrnąć i błąd naprawić a jest problem z danym programem to lepiej nie bierz się za testowanie .Jak widzisz chętnych i prekursorów jest mało , stąd strona do czytania o tym antywirusie to gdybanie i częściej nie w temacie ględzenie lub opieranie się coś ktoś napisał w internecie . Napisz co to za wpadka z tym z rozprzestrzenianiem Satelity i czy była to wypowiedź jednostkowa , lakoniczna i z którego roku była ta opinia ? Czy ktoś sprawdził czy ten satelita po aktualizacjach programu jeszcze teraz występuje a jeżeli tak to jakie skutki daje ? Data aktualizacji:
23 października 2017 ,więc wnioskuje ,że wersja programu jest świeżutka i rozwijana a aktualizacje są na bieżąco do już zainstalowanego antywirusa .

Antar36   9 #173 23.10.2017 09:50

Któregoś dnia wezmę go testy.

Autor edytował komentarz w dniu: 23.10.2017 09:53
Antar36   9 #172 23.10.2017 09:45

Testowałem ten program kiedyś. Niby nic nie wpuścił, sprawdziłem innym skanerem. Program trochę wolno skanował. Jednak teraz zaliczył potężną wpadką z rozprzestrzenianiem Sality. Prawdopodobnie było tak jak z Ccleanerem i firma nie miała nic wspólnego z tym zdarzeniem tylko, że została pierwszą ofiarą. Jaka teraz jest skuteczność i działanie nie wiem. Może to tylko był tragiczny wypadek przy pracy i teraz jest ok.

Autor edytował komentarz w dniu: 23.10.2017 09:53
  #171 03.10.2017 15:28

Niestety nie ma tutaj odważnych który ten program testowali w realu . A wypowiedzi negatywne to powielanie wypowiedzi internetowych innych osób , niekiedy na zasadzie wyszukiwania wyłącznie sensacji lub gdybanie o czymś innym dla pozorów wypowiadania się . Data aktualizacji:
2 października 2017,więc program jest aktywnie aktualizowany a producent nie jest z sufitu wzięty ,więc szukam praktycznej wypowiedzi .Obecnie testuję inny antywirus przez pewien czas ale nie wkluczam ,że zainstaluje w dalszej kolejności ten " srising " jak ktoś przewrotnie ,humorystycznie pisał i powiem czy rozprzestrzenia satelity i infekcje .Jeżeli zniszczy mi system to szybko nie odpowiem lub zrobicie mi zbiórkę 140 zł za postawienie systemu od nowa jako temu co był prekursorem instalacji tutaj i poświęcił się i dla was również .

  #170 19.09.2017 00:47

A komuś zainfekował kompa ? Bo takie artykuliki ze stron oferujących płatne softy to raczej walka z darmowymi softami . Wiem ,że w Chinach wersja chińska coś namieszała bo faktycznie rozsiewała wiry a potem oferowała za kasę chińskim firmom szczepionki ...Ale jak to w Chinach odpowiedzialni za proceder zostali zlikwidowani (skazani na śmierć) rękoma sprawiedliwości socjalistycznej ...

  #169 24.07.2017 15:40

" z najgorszych AV jaki znam, typowy niszczyciel systemu. " Znasz Rising z autopsji czy z opisów ? Czy miałeś Rising na swoim komputerze w realu czy znasz go wyłącznie bo ktoś o nim napisał ? Czy twoja wypowiedź jest podsumowaniem praktyki tym programem i jeżeli tak , to napisz coś więcej w temacie np. instalacja ,użytkowanie ,odinstalowanie ? Dlatego są znaki zapytania bo są osoby które wypowiadają się o programie polemizując ,drwiąc, pisząc nie na temat a nigdy nie miały go zainstalowanego .

  #168 10.07.2017 21:55

@adrianh: Według mnie z darmowych to dobre są: BitDefender, Comodo oraz Panda free.

adrianh   5 #167 03.06.2017 02:08

Jeden z najgorszych AV jaki znam, typowy niszczyciel systemu.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.06.2017 02:08
Katoss   3 #166 31.12.2016 13:39

Dziwnie się dzieje na dp. jak o maxthonie zrobiło się głośno to go wywalili a risinga zostawili, już nie piszę o tych reklamach portalowych.

  #165 04.12.2016 15:21

a co mnie jakiś Srising obchodzi?
nie potraficie tematu chińskiego softu potraktować konkretnym strumieniem ciepłego moczu?

MrBeckham666   20 #164 28.10.2016 16:32

@bystryy: lipa totalna jakieś okienka reklamowe zostają :) Ten program nawet w bazie DP nie powinien się znajdować.

Dla osób które go instalowały polecam zablokować mu dostep do sieci i zainstalować go ponownie z monitorowaniem instalacji w revo unistaller pro(klikamy prawym na instalator tego rising i wybieramy Instaluj z revo ) wtedy ten program monitoruje gdzie program wprowadza modyfikacje i gdzie wrzuca pliki.
W revo jest jeszcze taka opcja jak "Użyj danych deinstalacyjnych aplikacji by zebrać informacje o tym jakie dane instaluje aplikacja.

Później wystarczy uruchomić revo i po prostu go odinstalować.

Autor edytował komentarz w dniu: 28.10.2016 16:44
MrBeckham666   20 #163 28.10.2016 16:30

@quotes: racja przyjrzałem się temu wynalzkowi bliżej i bez wątpienia rozsyła spyware i po odinstalowaniu zostaje nawet jakieś okienko wyskakujące i połowa plików tego av działa nadal w tle :)

FreeWare_RK   21 #162 09.09.2016 01:34

@quotes: Pisałem w tej sprawie do Redakcji kilka razy niestety bez rezultatów. Przy okazji już nie jest rozwijany ten program, tylko dostaje sygnatury, nic więcej. Przy okazji to dno jest.

quotes   3 #161 02.09.2016 19:35

Korzystacie z darmowego antywirusa Rising Antivirus chińskiego pochodzenia? Jeśli tak, to natychmiast odinstalujcie ten program i zaprzestańcie użytkowania podobnych “wynalazków”. ....wstęp do artykułu poniżej.
Chiński Rising Antivirus rozprzestrzenia w swoich sygnaturach wirusa Sality.
https://avlab.pl/chinski-rising-antivirus-rozprzestrzenia-w-swoich-sygnaturach-w...
Ten program powinien również zniknąć ze strony "dobreprogramy.pl".

Autor edytował komentarz w dniu: 02.09.2016 19:41
bystryy   13 #160 30.08.2016 08:11

Program słaby i trudno go całkowicie odinstalować. Nie polecam.

reklama