r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rival Knights 1.2.1

Strona główna iOS Gry Bijatyki

Rival Knights najprościej określić mianem symulatora turniejów rycerskich, a dokładniej konnych pojedynków na kopie. Gra od Gameloftu przenosi nas w czasy średniowiecza, pozwalając zdobycie chwałę i złoto jako najlepszy z rycerzy.

Galeria programu

Standardowo w grę wprowadza nas samouczek przedstawiający podstawy sterowania i walki. Każdy pojedynek dzieli się na 3 etapy: start, jazda i uderzenie. Wszystkie wymienione elementy wymagają od nas zręczności, a ich perfekcyjne wykonanie przybliża nas do zwycięstwa. Pomiędzy pojedynkami możemy ulepszać nasze wyposażenie oraz nabywać nowe (w tym konie i herby). Niestety jak na tytuł od Gameloftu przystało gra jest naszpikowana mikropłatnościami, a ceny są wysokie. Pomimo tego, bardzo długo można grać w oparciu jedynie o to co zbierzemy.

Poza tradycyjną kampanią dostępne są misje poboczne oraz turnieje. Gra integruje się z kontem Facebook, dzięki czemu pozwala na synchronizację danych oraz zaproszenie do gry przyjaciół (co zapewnia dodatkowe bonusy). Wspiera także integrację z kontem Game Center.

Na uznanie zasługuje oprawa graficzna. Autorzy dołożyli wszelkich starań by wyglądała jak najbardziej realistycznie, a efekt końcowy jest zachwycający. Równie wysoki poziom trzymają dźwięki i oprawa muzyczna, dopasowane do klimatu gry. Rival Knights to jeden z tych tytułów, które warto poznać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.