r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozmawiaj, graj, uprawiaj sport i waż się z Samsungiem Galaxy S4

Strona główna Aktualności

Prezentacja telefonu Samsung Galaxy S4 za nami, ale wstępnie zabrakło informacji o dostępnych dla urządzenia akcesoriach. Tymczasem Samsung obok pokrowca S View Cover ze stylowym okienkiem, który nie pozwoli nam przeoczyć żadnej ważnej wiadomości, szeregu ochraniaczy czy bezprzewodowej ładowarki, przygotował też coś dla graczy oraz entuzjastów dbania o kondycję fizyczną. Dostaniemy specjalnego pada, czujniki „zdrowia” i... wagę.

Rozsuwany kontroler, w który wpinamy S4, kolorystycznie bardzo przypomina starsze pady do Xboksa 360. Jest biały, ma charakterystyczne wielobarwne przyciski z boku, do tego krzyżak i dwie „pchełki” analogowe, a także przyciski skrajne. Działa na dwóch bateriach AAA, do komunikacji ze smartfonem używa Bluetooth. Dla biegaczy przygotowano z kolei monitor pracy serca, współpracujący z odpowiednimi aplikacjami do fitnessu. Do tego dochodzi stylowa opaska na rękę, śledząca nasze kroki (dosłownie), przebyty dystans i ilość spalonych kalorii, zaś w nocy aktywność w czasie snu. Efekty prac nad własnym ciałem szybko sprawdzimy wskakując na specjalnie przygotowaną wagę Samsunga — obsłuży do siedmiu osób (naturalnie nie jednocześnie) i prześle do smartfona wyniki pomiarów, abyśmy na bieżąco śledzili swoje postępy w walce z tłuszczykiem. Cen akcesoriów nie ujawniono.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.