Nowy konkurs dla naszych Czytelników. Dobry sprzęt na dobreprogramy – graj z AMD

Nowy konkurs dla naszych Czytelników. Dobry sprzęt na dobreprogramy – graj z AMD

Nowy konkurs dla naszych Czytelników. Dobry sprzęt na dobreprogramy – graj z AMD
Redakcja
04.03.2015 19:20, aktualizacja: 05.03.2015 09:48

Jeśli nie lubicie konkursów, to nie czytajcie tego tekstu dalej,bo jeszcze przypadkiem weźmiecie udział i wygracie atrakcyjnąnagrodę. Wystarczy bowiem mieć aktywne konto w naszym portalu,interesować się nieco sprzętem komputerowym i regularnie odpowiadaćna pojawiające się na naszych łamach pytania konkursowe, by wziąćudział w rywalizacji z innymi Czytelnikami – i znaleźć się wtrójce najlepszych.

Jak już pewnie się domyślacie, rozpoczynający się dzisiaj konkursdotyczy rozwiązań AMD, zarówno mikroprocesorów jak i układówgraficznych. Zasady są bardzo proste. Przez pięć kolejnych dni będziemy publikowaliw specjalnie oznaczonych wpisach po dwa pytania konkursowe, na któreodpowiedzieć będzie można przez 24 godziny od ich publikacji,wpisując swoje odpowiedzi w załączonym formularzu. By nie było zbytłatwo i zbyt nudno, pytania są otwarte, a jakość odpowiedzi oceniredakcyjne jury, przyznając każdej określoną liczbę punktów. Brakodpowiedzi, albo odpowiedź całkowicie niepoprawna oznaczają 0punktów, za najlepszą odpowiedź można otrzymać 10 punktów, a więcmaksymalnie do zdobycia jest 100 punktów. Aby rywalizować o nagrody,należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na podstawieWaszych wyników powstanie ranking – i trzy kolejno najlepszeosoby otrzymają nagrody kolejnych stopni. Wyniki przedstawimy podczasnaszego programu na żywo. Jeśli okaże się, że punktacja jest takasama, o stopniu nagrody zadecyduje losowanie.

Nagrody

A co jest do wygrania? Nikogo chyba nie zdziwi, że to sprzęt od„czerwonych”. Mamy dla Was trzy nagrody:

  • Pierwszą: procesor AMD A10 7800 + płytę MSI A88XI + kartę XFX Radeon R7 250
  • Drugą: procesor AMD A8 7600 + płytę MSI A88XI
  • Trzecią: procesor AMD A8 7600

Wykorzystując je można zbudować atrakcyjne, wydajne komputery, nadające się do grania w nawet najnowsze gry, więc jest o co walczyć.

Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.A oto pierwszy zestaw pytań:

Pytania – zestaw 1

  1. Co to jest FreeSync i kto może z tego rozwiązaniaskorzystać?
  1. Ile interfejsów renderowania obsługują sterowniki AMD Catalyst?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)