r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozpoczęła się przedsprzedaż Samsungów Galaxy S7 i S7 Edge

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

W sklepie Samsunga trwa już oficjalna przedsprzedaż smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Przy tej okazji poznaliśmy także oficjalne dane dotyczące specyfikacji, która nie zaskakuje w stosunku do dotychczasowych nieoficjalnych informacji. Samsung przygotował także dla swoich klientów całkiem atrakcyjny dodatek.

Jedyne uzupełnienie w kwestii specyfikacji do informacji publikowanych przez nas wczoraj, stanowić mogą dane dotyczące aparatów. Według oficjalnego sklepu Samsunga, zarówno S7 jak i S7 Edge będą wyposażone w główną kamerę o rozdzielczości 12 MP i przysłonie f1.7, przednia to 5 MP. Wszelkie szczegóły dostępne są w sklepie producenta, tamże można kupić smartfony w przedsprzedaży.

Cena Galaxy S7 z 32 GB pamięci wewnętrznej wynosi w Polsce 3199 zł. Za zakrzywionego Galaxy S7 Edge, również w wariancie 32 GB, trzeba zapłacić 3599 złotych. Warto przy tej okazji zwrócić uwagę na zestawienie kolejnych odsłon serii Galaxy S od Idealo:

r   e   k   l   a   m   a

Samsung przygotował także w ramach przedsprzedaży całkiem atrakcyjny prezent. Klienci otrzymają bowiem za darmo gogle Samsung Gear VR, który Koreańczycy przygotowali w ramach partnerstwa z Oculus Rift.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.