r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

S.P.E.C.I.A.L. Nowa seria filmów promocyjnych Fallouta 4 naucza o sile i przetrwaniu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Oczekiwania na kolejną odsłonę serii Fallout Bethesda umiliła graczom nowym filmikiem promocyjnym. Jest on pierwszym materiałem z serii S.P.E.C.I.A.L (od Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility i Luck – podstawowych atrybutów postaci), która ma za zadanie w efektownej formie wprowadzić graczy w mechanizmy rządzące rozgrywką. A także, rzecz jasna, odpowiednio podgrzać atmosferę.

Po totalnej atomowej zagładzie, odbudowa naszego wspaniałego kraju może zależeć od ciebie. Dlatego Vault-Tec przygotował tę serię edukacyjnych filmów, abyś lepiej zrozumiał siedem atrybutów, które sprawiają, że jesteś S.P.E.C.I.A.L.
Dziś opublikowaliśmy pierwszy film serii – zaczynając oczywiście od Siły. Zapoznaj się z nim dobrze, by zapewnić sobie przetrwanie i odkryć, co czyni cię S.P.E.C.I.A.L.

Humorystyczny klip o nazwie „Strength” utrzymuje się w konwencji instruktażowej amerykańskiej kreskówki z lat 50. XX wieku. Nastrój podkreśla świetnie dobrana muzyka, zwalniająca niekiedy w sposób znany z produkcji filmowych z epoki. Całość została doprawiona charakterystyczną dla Fallouta dozą czarnego humoru. Premiera czwartej odsłony serii została zaplanowana na 10 listopada.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.