SNARF 1.7.4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SNARF (Social Network and Relationship Finder) to bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook wyświetlający w dodatkowym okienku posortowane informacje o otrzymanych wiadomościach e-mail. Program analizuje wysyłaną i odbieraną pocztę, dzięki czemu ważne informacje, od osób z którymi często korenspondujemy są wyświetlane na samej górze. Taka forma prezentacji e-maili jest bardzo przydatna w sytuacjach gdy trzeba w krótkim czasie sprawdzić czekające na przeczytanie wiadomości. Dodatkowo, w warunkach o ograniczonej łączności i/lub przepustowości (np. laptop podłączony do Internetu za pomocą GPRS), SNARF pozwala na szybki podgląd listy wiadomości oczekujących na przeczytanie, bez konieczności uruchamiania programu pocztowego.

Uwaga!

1. Program wymaga zainstalowanego w systemie programu Microsoft Outlook w wersji 2003 lub 2002 (XP). Program nie pracuje z Outlook Express.

2. Do poprawnej pracy wymagana jest obecność blibliotek .NET Framework. Ich najnowszą wersję można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!