SSD Tweaker 4.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SSD Tweaker jest małym narzędziem, pozwalającym w szybki i prosty sposób zoptymalizować system Windows zainstalowany na dysku SSD w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności.

Program umożliwia zmianę kluczowych opcji systemu Windows 2000/XP/Vista/7 w taki sposób, aby pracował on wydajniej na coraz popularniejszy (ale nadal drogich) dyskach SSD, tj. skrócił się czas uruchamiania aplikacji, środowisko szybciej reagowało na polecenia użytkownika itp. Z jego pomocą łatwo zmienimy ustawienia takich komponentów systemowych jak indeksowanie, przywracanie systemu, defragmentator dysku, funkcja Data Stamping, Boot Tracing, Windows Prefetcher, Windows Vista Superfetch, usługi Windows, a także zmodyfikujemy parametry pamięci podręcznej, użycie pamięci przez NTFS oraz wyłączymy nazewnictwo plików w formacie 8.3.

SSD Tweaker oferuje możliwość manualnej modyfikacji ustawień oraz co ucieszy mniej doświadczonych użytkowników, w pełni automatyczną optymalizację systemu (opcja Auto Tweak System). W każdym momencie możliwe jest także przywrócenie domyślnej konfiguracji.

Narzędzie nie wymaga instalacji i rozpowszechniane jest w wersji przenośnej, która zgodna jest z systemami Windows w wersjach 32- i 64-bitowych. Aby wprowadzone ustawienia były widoczne należy za każdym razem gdy coś zmodyfikujemy zrestartować komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!