SURE Universal Smart Remote Control SURE Universal Smart Remote Control version 2.1.11

Strona główna iOS Akcesoria Piloty
Pobierz program
lub zeskanuj:

SURE Universal to uniwersalny pilot, który może sterować urządzeniami różnych typów podłączonymi do Wi-Fi, a jeśli dostępny jest specjalny nadajnik, również tradycyjnie przez IR. Pilot nadaje się do sterowania Smart TV, Hi-Fi, urządzeniami automatyki domowej, przystawkami multimedialnymi (w tym Kodi, Roku, Apple TV), a także streamować pliki z serwerów DLNA.

W ustawieniach programu można dodawać urządzenia z listy obejmującej ponad milion urządzeń różnych producentów. Aplikacja sama wykryje urządzenia w sieci domowej. Po wybraniu pilota zwykle mamy do wyboru kilka zestawów przycisków, posortowanych tematycznie, opisanych i oznaczonych piktogramami odpowiadającymi ich funkcjom. Skonfigurowane urządzenia można łączyć w grupy i tworzyć dla grup własne piloty. Przy korzystaniu z Wi-Fi można też przeglądać pliki i streamować materiały z pamięci urządzenia lub z serwerów DLNA.

W ustawieniach aplikacji można przełączyć motyw na ciemny, włączyć dźwięki przycisków lub wibracje, wyciszanie dźwięków telewizora przy połączeniu telefonicznym i wybudzanie przez ruch iPhone'a. Aplikacja wyświetla sporo reklam, można się ich pozbyć kupując wersję Premium. Można też założyć konto i zapisać na nim swoje konfiguracje pilotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!