r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sąd oddala oskarżenie 5010 osób o piractwo

Strona główna Aktualności

Na początku tygodnia informowaliśmy o budzącej kontrowersje sprawie sądowej, w której wytwórnia filmów pornograficznych oskarża ponad 5 tysięcy osób o piractwo. Znamy już werdykt w tej sprawie.

Sprawa zwróciła na siebie uwagę mediów, gdyż sam sędzia Zimmerman poddawał pod wątpliwość jej zasadność. Poza komplikacjami związanymi z rozrzuceniem oskarżonych osób po całych Stanach Zjednoczonych i brakiem postępu w sprawie, sędzia krytykował również podejście prawnika po stronie studia On The Cheap do pozwu. Ira M. Siegel jest w oczach świata trollem sądowym, a pozew ma na celu jedynie wyprowadzenie gotówki ze skarbonek internautów do kieszeni studia. Ponadto Siegel zataił informacje o wysokości ugody zawartej z częścią oskarżonych, prawdopodobnie w obawie, że wytwórnia filmów będzie musiała część pieniędzy zwrócić.

W efekcie sprawa została szybko zakończona. Ponieważ żadna z sal sądowych nie zmieści 5011 osób, a sprawa nie posuwała się do przodu, należało szybko zakończyć proces. Werdykt sędziego Bernarda Zimmermana okazał się być wyjątkowo rozsądny, zwłaszcza na tle innych spraw wytaczanych użytkownikom sieci peer-to-peer w Stanach Zjednoczonych, gdzie przegrani zostają skazani na płacenie milionowych rekompensat. Sędzia Zimmerman oddalił zarzuty złożone wobec wszystkich oskarżonych z wyjątkiem jednego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.