r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Gear S2 z unikalnym, obracanym pierścieniem wkracza do Polski

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Smartzegarek z okrągłą kopertą i unikalnym obracanym pierścieniem od południowokoreańskiego producenta właśnie wkracza do Polski. Przedsprzedaż Samsunga Gear S2 rozpocznie się 16 października i potrwa do 2 listopada. Natomiast 3 listopada ten inteligentny zegarek pojawi się w wybranych sklepach.

W Polsce Gear S2 dostępny będzie w dwóch wersjach – podstawowej i Classic. Model oznaczony jako Classic wyróżnia się eleganckim czarnym wykończeniem i dopasowanym do jego stylu skórzanym paskiem. Według Samsunga przeznaczony on jest dla osób preferujących tradycyjny wygląd zegarka. Najciekawszym elementem obu wersji jest natomiast obracany pierścień, który umieszczony jest wokół 1,2-calowego wyświetlacza Super AMOLED. To przede wszystkim z jego wykorzystaniem poruszamy się po systemie, ma on być rozwiązaniem wygodniejszym i bardziej intuicyjnym od tradycyjnych fizycznych przycisków.

Samsung Gear S2 i Gear S2 Classic to także dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 512 MB RAM i 4 GB wbudowanej pamięci. Obie wersje wyposażone są w szereg czujników służących między innymi do pomiaru aktywności fizycznej. Producent zastosował w nich moduł NFC, Bluetooth 4.1, a także Wi-FI 802.11 b/g/n. Całość pracuje pod kontrolą autorskiego systemu Tizen. Warto dodać, że zegarek otrzymał certyfikat IP68. Gear S2 został wyceniony na 1499 zł, za wersję Classic zapłacimy 1599 zł.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.