Samsung Internet Browser Samsung Internet Browser 13.2.1.70

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Samsung Internet to mobilna przeglądarka internetowa, które preinstalowana jest na smartfonach tego producenta, a od niedawna w wersji testowej dostępna również dla pozostałych użytkowników sprzętu innych marek. Aplikacja nie ustępuje w niczym najpopularniejszym przeglądarkom i oferuje wszystkie najważniejsze funkcje, jakie znaleźć można np. w Chromie.

Interfejs przeglądarki nie wymaga przyzwyczajenia – na górnej belce znajduje się pole adresu, zaś na dolnym panelu możliwe jest nawigacja pomiędzy stronami, a także przejście do strony głównej, zakładek oraz menu przełączania kart. Uruchamiać można także karty w trybie incognito.

Witryny można dodawać do strony głównej, skróty do witryn można także dodawać na pulpit. Możliwe jest przeszukiwanie witryn czy przeglądanie ich w wersji pełnowymiarowej, a także ukrycie paska stanu.

Samsung Internet pozwala także na skonfigurowanie domyślnej wyszukiwarki, podstawowe funkcje zarządzania ciasteczkami, powiadomieniami. Zaletą jest także funkcja blokowania JavaScript i możliwość instalacji rozszerzeń, w tym blokerów reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!