r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Internet dla Chrome 2.1.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Samsung Internet dla Chrome to rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu możliwe jest eksportowanie zakładek z desktopowej przeglądarki do mobilnej wersji przeglądarki Samsung Internet.

Po instalacji dodatku konieczne jest zalogowanie się danymi konta użytkownika Samsunga (lub założenie takowego, co jest darmowe), a następnie postępowanie według instrukcji na ekranie.

r   e   k   l   a   m   a

Kiedy zakładki zostaną udostępnione do eksportu, będziemy mogli je zapisać w mobilnej wersji przeglądarki, kończąc cały proces z poziomu smartfona i aplikacji Samsung Internet.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Samsung Internet dla każdego: nowa przeglądarka już w Google Play

25
OPROGRAMOWANIE 11.08.2017 | Oskar Ziomek

Samsung zdecydował się na ciekawy krok i udostępnił już jakiś czas temu swoją autorską przeglądarkę z Androida, która jak dotąd działała wyłącznie na urządzeniach tej marki. Tym razem jednak dostępna jest na szerszą skalę w Sklepie Play. Dzisiaj może ją pobrać użytkownik każdego telefonu innego producenta, o ile posiada Androida w wersji 5.0 lub nowszej. Jest to co prawda jedynie testowa odmiana beta, ale i tak może się okazać interesującą propozycją i alternatywą dla Google Chrome czy Firefoksa. Atutem jest tutaj wygodna obsługa rozszerzeń, w tym pożądanych przez wielu blokerów reklam.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.