r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Scanbot - PDF Document Scanner

Strona główna Android Biuro i firma Skanowanie i OCR

Aplikacja Scanbot pomaga w skanowaniu dokumentów za pomocą kamery wbudowanej w nasz telefon. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, a do tego możliwość synchronizacji z prawie wszystkimi popularnymi chmurami.

Galeria programu

W możliwości aplikacji wprowadza nas kilkustronicowy samouczek. Po zapoznaniu się z nim przechodzimy bezpośrednio do okna skanera. Wystarczy najechać na dokument by po chwili aplikacja sama dopasowała odpowiednie ramy. Jeżeli z jakichś powodów robi to źle (np. zbyt słabe światło) zdjęcie możemy przyciąć ręcznie.

Gdy stwierdzimy, że zeskanowaliśmy w wszystkie niezbędne treści możemy je zapisać w formacie .jpg bądź .pdf a następnie wysłać do jednej z wielu popularnych chmur. Scanbot wspiera między innymi: iCloud Drive, Dropbox, Box, Evernote, Dysk Google czy też OneDrive. Poza skanowaniem tekstu, program potrafi także skanować kody QR. Na tym kończą się darmowe możliwości aplikacji.

Wersja premium oferuje dodatkowo skaner OCR, inteligentne nazywanie plików czy też nowe motywy. Niestety w przeciwieństwie do edycji iOS zabrakło polskiej wersji językowej. Jednak nawet bez tych dodatków Scanbot bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.