ScreenHunter Free ScreenHunter Free 7.0.1175.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScreenHunter Free to program do wykonywania zrzutów ekranu z możliwością kopiowania do schowka, zapisu w formacie BMP, JPG lub GIF, tworzeniem schematów nazewnictwa oraz opcją opóźnienia wykonania zrzutu.

Opcje dostępne w darmowej wersji programu to wybór obszaru, z którego zostanie wykonany zrzut (cały ekran, aktywne okno lub wskazany ręcznie obszar), sposób zapisu, w tym format grafiki, lokalizacja i nazewnictwo pliku oraz dodatkowe ustawienia związane z zachowaniem całej aplikacji. Możliwe jest również zdecydowanie, czy na wykonywanym zrzucie ma być widoczny symbol kursora myszy.

Obsługa programu nie jest skomplikowana, pomimo, że producent zdecydował się zastosować wspólny interfejs aplikacji dla jej trzech dostępnych wersji (istnieją również płatne odmiany). W efekcie, w opisywanej – darmowej – edycji, większość funkcji jest niedostępnych (przez co wyszarzonych, ale nadal widocznych). Może to z początku utrudniać znajdowanie tych elementów, z których można skorzystać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!