reklama

Seminarium Linuksowe - Open Source w Przedsiębiorstwach

Strona główna Aktualności

O autorze

17 czerwca odbędzie się I Bezpłatne Seminarium Linuksowe - Open Source w Przedsiębiorstwach.

Seminarium dotyczyć będzie wykorzystania otwartego oprogramowania, a w szczególności Linuksa w przedsiębiorstwach. Organizatorzy wskazują jako cel "ograniczenie braku wiary w możliwości uzyskania stabilnego i profesjonalnego rozwiązania informtycznego w oparciu o otwarte oprogramowanie".

Plan spotkania obejmuje m.in. ogólne informacje o otwartym oprogramowaniu z naciskiem na systemy Linux, omówienie procesów i wątków w systemach Linuksowych, zasady licencjonowania oraz warsztaty poświęcone XMPP w przedsiębiorstwach. Seminaria poprowadzą pracownicy naukowi Politechniki Rzeszowskiej.

W agendzie Seminarium znalazły się również prezetacje ofert kilku firm (Novell, Asseco, Alteris, DM System) co sugeruje, że Seminarium będzie składało się z dwóch części: stricte merytorycznej i marketingowej.

Impreza kierowana jest głównie do przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem Linuksa. Seminarium odbędzie się 17 czerwca w godz. 9.00 - 17.00 w hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy 146 E, k/ Rzeszowa. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama