r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Seminarium Linuksowe - Open Source w Przedsiębiorstwach

Strona główna Aktualności

O autorze

17 czerwca odbędzie się I Bezpłatne Seminarium Linuksowe - Open Source w Przedsiębiorstwach.

Seminarium dotyczyć będzie wykorzystania otwartego oprogramowania, a w szczególności Linuksa w przedsiębiorstwach. Organizatorzy wskazują jako cel "ograniczenie braku wiary w możliwości uzyskania stabilnego i profesjonalnego rozwiązania informtycznego w oparciu o otwarte oprogramowanie".

Plan spotkania obejmuje m.in. ogólne informacje o otwartym oprogramowaniu z naciskiem na systemy Linux, omówienie procesów i wątków w systemach Linuksowych, zasady licencjonowania oraz warsztaty poświęcone XMPP w przedsiębiorstwach. Seminaria poprowadzą pracownicy naukowi Politechniki Rzeszowskiej.

W agendzie Seminarium znalazły się również prezetacje ofert kilku firm (Novell, Asseco, Alteris, DM System) co sugeruje, że Seminarium będzie składało się z dwóch części: stricte merytorycznej i marketingowej.

Impreza kierowana jest głównie do przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem Linuksa. Seminarium odbędzie się 17 czerwca w godz. 9.00 - 17.00 w hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy 146 E, k/ Rzeszowa. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.