r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 do SQL Server 2005

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W centrum pobierania witryny Microsoft można już znaleźć finalną poprawkę Service Pack 1 do serwera baz danych SQL Server 2005. Pakiet jest dostępny dla każdej wersji: Enterprise, Developer, Standard i Workgroup, jak również osobno dla Express - bezpłatnej edycji przeznaczonej dla początkujących, programistów i pozostałych osób o niewielkich wymaganiach (szerzej SQL Server 2005 Express opisaliśmy przy okazji premiery w listopadzie).

Pełną listę nowości można przejrzeć w artykule bazy wiedzy KB916940. Ważną informacją jest natomiast fakt, że Service Pack 1 dla SQL Server 2005 Express dostarcza funkcje, które dotychczas w bezpłatnych edycjach były niedostępne. Mowa tu o wyszukiwaniu pełnotekstowym i usługach Reporting Services.

Przed instalacją polecamy zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą wdrażania poprawki Service Pack 1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.