Shadow Fight 2 Shadow Fight 2 2.11.1

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shadow Fight 2 to klasyczna, dwuwymiarowa bijatyka, która może przypaść do gustu miłośnikom kultowej serii Mortal Kombat. Gra stanowi kontynuację przebojowego Shadow Fight (ponad 40 milionów użytkowników).

Podczas rozgrywki w Shadow Fight 2 bierzemy udział w kolejnych pojedynkach składających się z maksymalnie trzech rund (starcie wygrywa ten zawodnik, który wygra przynajmniej dwie odsłony pojedynku). W toku zabawy możemy odblokować wiele nowych rodzajów broni oraz zbroi, a także sprawdzić w działaniu rozmaite dziedziny sztuki walki. Co istotne, twórcy postarali się o wierne odwzorowanie poszczególnych ciosów.

Na potrzeby Shadow Fight 2 opracowano nieskomplikowane sterowanie przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Po lewej stronie umieszczono wirtualną gałkę analogową do poruszania się bohaterem, natomiast z prawej znajdziemy dwa przyciski pozwalające na wyprowadzanie ciosów rękoma i nogami.

Shadow Fight 2 wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Produkcja została więc udostępniona bezpłatnie, ale w trakcie zabawy obejrzymy reklamy i będziemy mogli skorzystać z mikropłatności umożliwiających zakup dodatków za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!