MARVEL Future Fight na weekend

Strona głównaMARVEL Future Fight na weekend
09.05.2015 12:53
MARVEL Future Fight na weekend
bEiauHgC

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy MARVEL Future Fight - świetną grę akcji z elementami RPG dedykowaną na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

bEiauHfV

Dzięki powiązaniu bohaterów z legendarną linią komiksów od amerykańskiego wydawnictwa Marvel tytuł stanowi niepowtarzalną gratkę dla wszystkich fanów Spider-Mana, Hulka, Kapitana Ameryka i całej spółki.

[Marvel Future Fight] 30s Trailer

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach naszej 3-osobowej drużyny z kolejnymi zespołami nieprzyjaciół sterowanych przez sztuczną inteligencję. Walka toczy się o dominację i realizację określonych celów meczów zakończonych główną potyczką z bossem układu.

bEiauHfX

Istotą każdego pojedynku jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór swojego herosa, ponieważ w walce nie kierujemy jednocześnie całym zespołem, a tylko jedną postacią. Każda z nich posiada również odmienne zdolności bojowe jak i taktyczne, a także unikalny styl walki oparty o niepowtarzalny zestaw śmiercionośnych combosów.

Oczywiście tego rodzaju produkcja nie mogła obejść się bez starannie wyrysowanych sylwetek, otoczenia oraz efektownie wyglądających ataków. Naprawdę, jeśli o oprawę chodzi, nikt nie powinien narzekać, a warto jeszcze mieć na względzie, że mamy do czynienia z propozycją całkowicie darmową.

Twórcy co prawda nie omieszkali nie zapomnieć o systemie mikropłatności, ale w grze można skorzystać także ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte w trakcie rozgrywki punkty naprawimy oraz ulepszymy naszego bohatera. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich mocy oraz stopnia przydatności.

Dobra oprawa audiowizualna, wysoki dynamizm akcji, duża liczba herosów o odmiennych stylach walki połączona z elementami taktyki polegającymi na odpowiednim doborze postaci w zależności od konkretnej sytuacji z pewnością przyciągną do komputera nie tylko fanów kultowych Marvelowskich Superbohaterów.

bEiauHgd

Grę MARVEL Future Fight można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Lumen na weekend
Lumen na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Robocraft na weekend
Robocraft na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
bEiauHgT