Shadow Fight 3 Shadow Fight 3

Strona główna iOS Gry Bijatyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shadow Fight 3 jest efektowną bijatyką, która wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością reklam i mikropłatności.

Shadow Fight 3 to gra typu „easy to learn, hard to master”. Sterowanie jest bardzo proste, bowiem po lewej stronie umieszczono wirtualną gałkę analogową, a po prawej dwa przyciski odpowiedzialne za ataki rękoma i nogami. Poszczególne ciosy możemy wyprowadzać pojedynczo, a nawet łączyć je w kombinacje, by szybciej odebrać punkty życia swojemu przeciwnikowi.

Przed rozpoczęciem zabawy z Shadow Fight 3 możemy stworzyć własną postać, określając jej płeć oraz wygląd zewnętrzny. Wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy nowe przedmioty, w tym przede wszystkim nowe rodzaje broni oraz elementy pancerza, a także liczne umiejętności, z których zrobimy użytek zarówno w kampanii fabularnej, jak i w innych trybach.

Choć gra Shadow Fight 3 powstała z myślą o urządzeniach przenośnych, to może konkurować z produkcjami na komputery i konsole w kwestii jakości oprawy wizualnej. Grafika jest co prawda dwuwymiarowa, ale na uwagę zasługują nie tylko wysokiej jakości tekstury, ale także świetne animacje postaci widocznych na ekranie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!