r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ShowMax 31.4.842133d

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

ShowMax to aplikacja VoD do oglądania materiałów z abonamentowej usługi o tej samej nazwie. ShowMax daje dostęp do tysięcy godzin lokalnych i zagranicznych seriali i filmów. Znajdziemy tu bardzo dużo polskich produkcji, a także hollywoodzkie hity, starsze i nowsze. Do wielu produkcji można wybrać ścieżkę dźwiękową i napisy w innym języku – na przykład angielskie napisy do polskich filmów.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na pobieranie materiałów i oglądanie ich offline. Materiały są podzielone na filmy, seriale i produkcje dla dzieci. Jeśli aplikacja jest zainstalowana na kilku urządzeniach, informacje z nich będą synchronizowane. Z jednym kontem aktywować można 3 urządzenia.

W aplikacji znajduje się lista materiałów ostatnio obejrzanych oraz pobranych (także pobranych na inne urządzenie). Można również kolekcjonować produkcje do obejrzenia.

Oglądane filmy można wysłać bezprzewodowo na telewizor lub inny odbiornik, który obsługuje Google Cast (na przykład Chromecast).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Trzy miesiące z Showmax: hiperlokalizacja w Polsce to darmowość?

49
INTERNET 16.05.2017 | Jan Mentel

Trzy miesiące temu w Polsce swoje usługi zaczął świadczyć Showmax. Serwis szybko wybił się przed Netfliksa, przede wszystkim za sprawą niższych opłat i dostępności wielu rodzimych produkcji, co było rezultatem świadomego dostosowania profilu do panujących w Polsce warunków. Nadszedł czas podsumowań, ale także wyznaczenia kolejnych etapów rozwoju. Na dzisiejszej konferencji, podsumowującej dotychczasowe poczynania Showmax, został ogłoszony drugi etap rozwoju na polskim rynku. Dotychczas firma z Południowej Afryki radziła sobie bardzo dzielnie. Świadczyć o tym mogą liczby: 75 procent…

Nie tylko The Grand Tour: klasyczne Top Gear powraca w ofercie ShowMax

14
INTERNET 14.04.2017 | Mateusz Budzeń

Fani Top Gear twierdzą, że najlepszy program motoryzacyjny (czy raczej show z samochodami) skończył się wraz z odejściem wielkiej trójki – Jeremyego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya. Obecny Top Gear stał się programem nudnym z nieudanymi próbami podrobienia dawnego klimatu. Jeśli więc tęsknicie za starym, świetnym Top Gear, to ShowMax przygotował dla was niespodziankę. Stara, klasyczna trójka Top Gear powraca na ShowMax. Ci panowie kochają auta bardziej niż cokolwiek na świecie. Wiedzą o nich więcej niż najlepsi mechanicy w przemyśle samochodowym. Co z tego wynika? Najlepszy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.02.2017 15:57

No kicha nie ma na Web os 2.0 a Netflix jest.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.