Shuangs Audio Joiner Shuangs Audio Joiner 2.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shuangs Audio Joiner to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której połączymy w jeden kilka plików audio. Program jest skierowany głównie do mniej zaawansowanych użytkowników komputerów.

Aplikacja cechuje się prostym i czytelnym interfejsem użytkownika oraz praktycznie brakiem jakichkolwiek bardziej zaawansowanych opcji. Obsługa sprowadza się do dodania do listy plików audio, które mają być połączone w jeden, a następnie naciśnięcie przycisku Join, aby rozpocząć ten proces. Łączyć możemy pliki w formatach MP3, WAV oraz WMA, zaś efekt procesu możemy zapisać również w tych samych, trzech formatach.

Pomimo tego, że Shuangs Audio Joiner pokazuje na liście plików takie wartości jak częstotliwość próbkowania (bit rate), ilość kanałów audio i nie tylko, to na próżno szukać tutaj bardziej zaawansowanych opcji. Jedyne, na co mamy wpływ to podstawowe opcje związane z ustawieniem wartości bit rate. Program jest prosty, zarówno w obsłudze, jak i w funkcjonalności, co będzie zaletą dla jednych, a minusem dla drugich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!