r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SimplyMEPIS 11.0 Alpha 3 wydany

Strona główna Aktualności

Ukazało się kolejne testowe wydanie SimplyMEPIS - dystrybucji Linuksa bazującej na Debianie.

SimplyMEPIS jest łatwą w użytku dystrybucją Linuksa bazują na stabilnych edycjach Debiana. System uruchamia się bezpośrednio z nośnika CD lub USB i nie wymaga instalacji na dysku. Dystrybucja charakteryzuje się bogactwem zainstalowanego domyślnie oprogramowania i prostotą instalacji dodatkowych programów. SimplyMEPIS jest rozwijany od 2002 roku przez MEPIS LLC - firmę założoną przez Warrena Woodforda, znaną postać branży IT.

W SimplyMEPIS 11.0 Alpha 3 twórcy uporali się z problemami związanymi z bootowaniem płyty CD. Ponadto usunięto błędy dotyczące zależności między bibliotekami. W opinii testerów najnowsza alpha lepiej radzi sobie także z obsługą bezprzewodowego połączenia Wi-Fi i nie ma problemów ustawieniami czasu dla wybranych stref czasowych. Wydanie jest dostępne w wersji 32 i 64-bitowej dla procesorów x86. Istniej także nieoficjalny port SimplyMEPIS dla procesorów ARM. Finalna wersja SimplyMEPIS 11 zostanie wydana w przyszłym roku.

r   e   k   l   a   m   a

SimplyMEPIS 11.0 Alpha 3 można pobrać bezpośrednio z serwera FTP projektu. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.