reklama

Skype Lite 1.0.0.27488

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype Lite to mocno odchudzona, ale wysoce funkcjonalna odmiana mobilnego komunikatora Skype. Nie została wydana oficjalnie w Polsce, ale działa w naszym kraju bez problemów, o ile pogodzimy się z tym, że interfejs będzie w języku angielskim.

Podobnie jak w wypadku „normalnego” Skype możemy wykorzystać odchudzoną wersję do wysyłania wiadomości błyskawicznych, SMS-ów, prowadzenia rozmów głosowych i wideorozmów. Aplikacja obsługuje także rozmowy z botami Microsoftu, potrafiącymi wiele ciekawych rzeczy, np. wygenerowanie memu czy odpowiedzenie na dziwne pytania.

Dostajemy też funkcję oszczędzania przesyłanych danych, wraz ze wskaźnikiem ilości danych już wykorzystanych do rozmów, obsługę wielu kont, ciemną skórkę do wyboru i możliwość wyłączenia autostartu aplikacji.

Uwaga, aby zainstalować aplikację z pliku .apk, konieczne jest włączenie w ustawieniach możliwości instalowania aplikacji z nieznanych źródeł.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 24.02.2018 08:43

Bardzo fajna wersja. W przeciwieństwie do zwykłej, po instalacji Lite potrafi wyświetlić całą tekstową konwersację z daną osobą łącznie z wklejonymi grafikami, linkami, etc., nawet sprzed wielu miesięcy. Zwykła wersja po instalacji cofa się ledwie o miesiąc. Brakuje mi dwóch rzeczy: pokazywania statusu dostępności danej osoby i poziomego układu konwersacji tekstowej. To jest nielogiczne, bo póki nie otworzymy konwersacji obrót ekranu działa i poziomy układ działa. Ale kiedy tylko otworzy się konwersację, ta "przewraca się" do pionu. I to jest ten brak z powodu którego (jak na razie) korzystać z Lite nie będę. Jesli to zostanie poprawione, biorę tę wersję od razu.

  #4 23.04.2017 21:01

@Seba228215: Jak ustawiasz lokalizację w sklepie Google na Indie to z automatu (są do tego odpowiednie apki). W innym przypadku ręcznie.

  #3 23.04.2017 20:59

Nadaje się do codziennego użytku. Obecnie brakuje status użytkowników (czy są dostępni czy nie) oraz obsługi słuchawek BT, nie widzi ich pomimo, że są podłączone. W Normalna wersja Skype nie ma z tym problemu. Duży plus za jej zasobożerność w porównaniu z normalną wersją - dzięki temu sprawnie działa na telefonach z małą ilością ramu.

Seba228215   7 #2 11.03.2017 08:34

A jak to jest aktualizowane ? Ręcznie ? Bo oficjalnie w polskim Sklepie Play tego nie ma. Więc skąd mam wiedzieć, czy jest nowsza wersja ?

  #1 22.02.2017 13:10

Po zeskanowaniu QR wyskakuje 404, pobieranie normalną metodą działa.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić