r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype Lite 1.0.0.27488

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Skype Lite to mocno odchudzona, ale wysoce funkcjonalna odmiana mobilnego komunikatora Skype. Nie została wydana oficjalnie w Polsce, ale działa w naszym kraju bez problemów, o ile pogodzimy się z tym, że interfejs będzie w języku angielskim.

Galeria programu

Podobnie jak w wypadku „normalnego” Skype możemy wykorzystać odchudzoną wersję do wysyłania wiadomości błyskawicznych, SMS-ów, prowadzenia rozmów głosowych i wideorozmów. Aplikacja obsługuje także rozmowy z botami Microsoftu, potrafiącymi wiele ciekawych rzeczy, np. wygenerowanie memu czy odpowiedzenie na dziwne pytania.

Dostajemy też funkcję oszczędzania przesyłanych danych, wraz ze wskaźnikiem ilości danych już wykorzystanych do rozmów, obsługę wielu kont, ciemną skórkę do wyboru i możliwość wyłączenia autostartu aplikacji.

Uwaga, aby zainstalować aplikację z pliku .apk, konieczne jest włączenie w ustawieniach możliwości instalowania aplikacji z nieznanych źródeł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 23.04.2017 21:01

@Seba228215: Jak ustawiasz lokalizację w sklepie Google na Indie to z automatu (są do tego odpowiednie apki). W innym przypadku ręcznie.

  #3 23.04.2017 20:59

Nadaje się do codziennego użytku. Obecnie brakuje status użytkowników (czy są dostępni czy nie) oraz obsługi słuchawek BT, nie widzi ich pomimo, że są podłączone. W Normalna wersja Skype nie ma z tym problemu. Duży plus za jej zasobożerność w porównaniu z normalną wersją - dzięki temu sprawnie działa na telefonach z małą ilością ramu.

Seba228215   6 #2 11.03.2017 08:34

A jak to jest aktualizowane ? Ręcznie ? Bo oficjalnie w polskim Sklepie Play tego nie ma. Więc skąd mam wiedzieć, czy jest nowsza wersja ?

  #1 22.02.2017 13:10

Po zeskanowaniu QR wyskakuje 404, pobieranie normalną metodą działa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.