r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skytale 1.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS

Dzięki aplikacji Skytale stworzonej przez firmę TrustPort użytkownicy urządzeń mobilnych oraz tradycyjnych komputerów mogą wysyłać do siebie zabezpieczone wiadomości. Producent w ramach swojej aplikacji do tego celu wykorzystuje mechanizmy szyfrowania.

Galeria programu

TrustPort Skytale to szybki sposób na tworzenie bezpiecznych wiadomości. Po wpisaniu treści w formacie tekstowym użytkownik wpisuje hasło szyfrowania, a następnie wybiera sposób przekazania zabezpieczonej wiadomości. Może wysłać ją poprzez SMS, poprzez email, a także skopiować do schowka systemowego w celu użycia w innej aplikacji. W ten sposób przekazana treść jest zabezpieczona przed dostępem ze strony trzecich, niepowołanych osób. Odbiorca musi oczywiście znać hasło, aby odszyfrować otrzymaną wiadomość. Aplikacja pomimo braku interfejsu w języku polskim jest bardzo prosta w obsłudze.

Poprzez ustawienia użytkownik może np. wymusić automatyczne czyszczenie wiadomości zaraz po jej przesłaniu (w celu usunięcia, a więc najlepszej ochrony oryginału). Skytale może również wykrywać próby odwoływania się do schowka przez inne aplikacje i o tym informować, a także automatycznie czyścić go po rozszyfrowaniu otrzymanej wiadomości. Niewielki licznik wyświetlany w trakcie pisania informuje, z jak wielu wiadomości SMS będzie potrzebnych do przesłania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.