Slack Slack 4.14.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program

Slack to darmowa, lecz zaawansowana platforma do komunikacji zespołowej. Aplikacja pozwala użytkownikowi na integrację w jednym miejscu wiadomości, obrazów i filmów wideo, w tym także tych zgromadzonych na Google Drive lub na Dropboxie. W programie możliwy jest również dostęp do wielu innych zewnętrznych aplikacji i ich zasobów np. Twitter, Google+ Hangouts.

Z głównego okna użytkownik może stworzyć kanały dla swoich projektów, grup i tematów, aby później móc dzielić się nimi ze swoim zespołem. Na pasku bocznym, znajdującym się z lewej strony, można zobaczyć wszystkie grupy i kanały, do których się należy, oraz znajomych, którzy są w danej chwili dostępni. Jeśli szukamy jakichś konkretnych informacji lub danych, łatwo możemy je znaleźć za pomocą wyszukiwania kontekstowego.

W ustawieniach użytkownik może wybrać kiedy chce być powiadamiany, jaki dźwięk ma mieć powiadomienie i skonfigurować Slack w taki sposób, aby powiadamiał za każdym razem, gdy znajomy użyje konkretnego słowa lub zwrotu. Istnieje również możliwość zmiany wyglądu i kolorów aplikacji, aby bardziej odpowiadały naszym preferencjom.

Oprócz wersji na komputer, dostępne są również aplikacje na iPhone'y, iPady oraz na urządzenia z Androidem. Dostępna jest też wersja beta na system Windows. Slack ułatwia w dużym stopniu komunikację, gdyż aplikacja może być ciągle po ręką, gdy ma się przy sobie jakiekolwiek urządzenie przenośne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!