Slack - Team Communication 3.34

Strona główna iOS Biuro i firma Praca grupowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slack to oficjalna, mobilna aplikacja usługi do zarządzania projektami. Slack ma nam ułatwić pracę, komunikację i wymianę danych oraz plików w grupach.

Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na nasze konto, bądź też stworzenie nowego. Niestety ten drugi krok nie jest możliwy jedynie z poziomu programu. Po zalogowaniu się ujrzymy podgląd strumienia z kanałami. Slack w wersji dla iOS posiada bardzo nietypowy interfejs, do którego trzeba przywyknąć. Poszczególne części menu rozmieszczono po obu stronach ekranu głównego.

Wywołujemy je za pomocą gestów. Z lewej strony znajdziemy wyszukiwarkę, kanały, wiadomości i grupy. Z prawej pliki, ulubione, powiadomienia czy też możliwość zmiany zespołu. Program nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji. Możemy edytować podstawowe informacje związane z naszym profilem, otwieraniem plików i linków oraz zmieniać ustawienia powiadomień.

Aplikacja mobilna najlepiej spełnia swoją rolę jako uzupełnienie wersji przeglądarkowej bądź też desktopowej (OS X) usługi. Nie zastąpi jej całkowicie, nie pozwoli też w wygodny sposób zmieniać podstawowych ustawień. Jednak jako mobilne wsparcie dla użytkowników Slacka sprawdza się bardzo dobrze. Całość w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Slack Beta debiutuje w sklepie Windows Phone

1
20.08.2015  •  Paweł Piskurewicz

Slack to platforma, która ma znacząco poprawić komfort pracy w zespole, dając pracownikom między innymi wygodną komunikacją bez użycia poczty elektronicznej. Twórcą jest Stewart Butterfield, założyciel cieszącego się sporą popularnością Flickra. Do niedawna Slack oferował aplikacje mobilne tylko dla systemów iOS i Android, ale od wczoraj z wersji beta mogą korzystać także posiadacze urządzeń z Windows Phone. Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. W przypadku długiego hasła program wspiera logowanie poprzez specjalny link,…

Praca zespołowa stała się wygodniejsza, aplikacja Slack 2.0 wydana

12
05.06.2015  •  Mateusz Budzeń

W Sklepie Play pojawiła się nowa wersja aplikacji Slack. Została ona oznaczona numerkiem 2.0 i przynosi sporo nowości przede wszystkim w interfejsie. Otrzymaliśmy wygląd stworzony z wytycznymi Material Design. Twórcy obiecują, że nowa wersja jest szybsza, wygodniejsza i ogólnie lepsza od tego co widzieliśmy wcześniej. Platforma Slack ma znacząco poprawić komfort pracy w zespole, dając pracownikom między innymi wygodną komunikacją bez użycia poczty elektronicznej. Twórcą jest Stewart Butterfield, założyciel cieszącego się sporą popularnością Flickra. W jednym miejscu mamy integracje z różnymi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję