r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleep Cycle 5.4.5

Strona główna iOS Akcesoria Budziki

Sleep Cycle to wysoko oceniany, „inteligentny” budzik. Aplikacja analizuje fazy snu na podstawie ruchów ciała śpiącego, dzięki czemu potrafi wybudzić nas w optymalnym momencie, gdy sen jest płytki.

Sleep Cycle wykorzystuje akcelerometr lub mikrofon do rejestrowania ruchów podczas snu, dzięki czemu jest w stanie określić jego fazę. Aby aplikacja działała poprawnie, niezbędne jest położenie smartfona na materacu łóżka lub na szafce nocnej, znajdującej się możliwie blisko miejsca spania snu.

Sleep Cycle wybierze odpowiedni moment, gdy sen jest najpłytszy, w wyznaczonym 30-minutowym przedziale czasowym. Przebieg naszego snu możemy przeglądać na wykresach, które synchronizują się z systemową aplikacją Zdrowie w iOS.

Aplikacja jest darmowa, jednak część funkcji dostępna jest po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji Premium. Za opłatą otrzymujemy między innymi możliwość synchronizacji danych z chmurą Sleep Cycle, współpracę z żarówkami Philips HUE, funkcję porównywania jakości naszego snu z innymi użytkownikami aplikacji, a także funkcję, która pozwala sprawdzić jaki wpływ na nasz sen ma pogoda lub duża ilość kofeiny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
30.11.2015  •  Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.