Sleeptot Sleeptot 1.1.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sleeptot to aplikacja przeznaczona dla rodziców, która pomoże uspokoić, odstresować czy nawet uśpić małe dzieci zarówno w domu, jak i w podróży.

Dlaczego dzieci wolą hałas?

Sleeptot zawiera ponad 30 kojących dźwięków i odprężających kołysanek dostosowanych do różnych etapów rozwoju dziecka. Jak informują twórcy, nasze pociechy nie są przyzwyczajone do ciszy, bowiem w łonie matki głośność dźwięków dobija nawet do 90 dB, w związku z czym noworodki potrzebują głośnych, rytmicznych dźwięków, które wywołają u nich naturalne odruchy, zapewniając spokój.

Dźwięki także dla rodziców

Wszystkie nagrania zawarte w aplikacji Sleeptot podzielono na następujące kategorie: niemowlęta, noworodki, małe dzieci, kołysanki i rodzice. Tak, tak – dostępne są również dźwięki przeznaczone dla starszych użytkowników. Co istotne, istnieje możliwość odtwarzania jednorazowego lub zapętlania utworów. Warto również wspomnieć o funkcji dodawania wybranych dźwięków do ulubionych.

Dostępne warianty cenowe

Sleeptot jest dostępny w formie tygodniowego okresu próbnego. Po siedmiu dniach musimy odinstalować aplikację bądź zdecydować się na zakup programu. Możemy zapłacić za miesiąc użytkowania (19,99 złotych), ale oprócz tego istnieje opcja nabycia kwartalnego (18 złotych miesięcznie) lub rocznego abonamentu (wówczas cena za miesiąc wyniesie 11,25 zł).

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja pomagająca rodzicom uspokoić swoje dzieci
  • zawiera rozmaite nagrania podzielone na kategorie (niemowlęta, noworodki, małe dzieci, kołysanki i rodzice)
  • możliwość zapętlania utworów
  • czytelny interfejs użytkownika
  • 7-dniowa wersja próbna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!