SmartGaGa SmartGaGa 1.1.560

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartGaGa to darmowy emulator urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android przygotowany z myślą o komputerach osobistych.

PUBG Mobile na PC

Dzięki opisywanemu programowi będziemy mogli grać w swoje ulubione gry z Androida na PC. Mowa chociażby o takich tytułach, jak PUBG Mobile, Garena Free Fire, BTS World, Dragon Ball Z Dokan Battle, Chess Rush, Dr. Mario World, The Mighty Quest For Epic Loot czy Fun Race 3D, które są dostępne w zakładce najpopularniejszych gier mobilnych dostępnych na komputerze przez emulator SmartGaGa.

Wysoka wydajność

SmartGaGa Titan to wiodąca na świecie technologia służąca do emulowania systemu operacyjnego Android bez wirtualizacji sprzętowej, która sprawia, że SmartGaGa zadziała płynnie na każdym sprzęcie dysponującym 2 GB pamięci operacyjnej. Z kolei inne rozwiązanie, Turbo GPU, zapewnia pełną wydajność procesora graficznego celem uzyskania jak najlepszej częstotliwości odświeżania obrazu w grach.

Inne zastosowania

Emulator SmartGaGa został stworzony na potrzeby gier, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go w innych celach. Znajdziemy tu bowiem wszystkie opcje, jakie są dostępne w smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą Androida.

SmartGaGa – cechy programu:

  • emulator systemu operacyjnego Android na PC
  • zawiera wszystkie funkcje dostępne na smartfonach i tabletach
  • możliwość gry w PUBG Mobile i inne hity z urządzeń przenośnych na komputerze
  • wykorzystuje nowoczesne technologie producenta w celu uzyskania jak najlepszej wydajności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!