SofaScore Wyniki na żywo SofaScore Wyniki na żywo

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

SofaScore Wyniki na żywo to aplikacja służąca do śledzenia na żywo wyników meczów z wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych i wielu innych.

Na ten program powinni zwrócić uwagę zwłaszcza ci użytkownicy, którzy lubią być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata sportu. Aplikacja pozwala śledzić zarówno drużyny, jak też zawodników oraz całe ligi. Możemy zasubskrybować w niej powiadomienia dotyczące poczynań sportowców, lig i zespołów, którzy interesują nas najmocniej. Informacje podane są w przystępny sposób, w kolumnach wg lig oraz meczów, a także wg lubianych przez nas drużyn. Dzięki temu łatwiej można znaleźć te informacje, które w danej chwili są najważniejsze dla użytkownika.

Program oferuje ciekawe możliwości personalizacji, m.in. możliwość ustawienia własnego dzwonka informującego o strzelonym golu. Powiadomienia wysyłane są w trybie push, a dużą zaletą SofaScore Wyniki na żywo są karty wysyłane na smartzegarek z Androidem Wear. Karta zawiera m.in. logotypy grających drużyn, co pozytywnie wyróżnia aplikację na tle innych programów podających na żywo wyniki sportowe.

Oprócz wyników sportowych i rozpiski meczów planowanych na dany dzień, SofaScore Wyniki na żywo oferuje też możliwość podejrzenia tabel danej ligi, statystyk zawodników, a także kursów bukmacherskich. Znajdziemy w niej informacje nie tylko o futbolu i innych popularnych na masową skalę dyscyplinach sportowych, ale też np. baseballu, futbolu amerykańskim, krykiecie, piłce wodnej, futsalu lub rugby. Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je usunąć, wykonując dwa kroki: logując się do aplikacji (adresem e-mail, kontem na Facebooku lub Twitterze) oraz polecając ją trzem znajomym. Gdy zalogują się do programu, wówczas na naszym profilu w aplikacji zostaną usunięte.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!