r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sonic Dash 3.7.7.f

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Sonic Dash to udane przeniesienie przygód niebieskiego jeża na urządzenia mobilne. Zabawę oparto na popularnym gatunku runnerów, w którym akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera. Ciągły bieg idealnie wpisuje się w klimat Sonica.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek. Sonic Dash nie odbiega pod względem sterowania od innych, podobnych tytułów. Choć sama rozgrywka zawiera kilka elementów dodatkowych, w tym pojedynki z bossami to jednak żaden miłośnik runnerów nie powinien mieć z nią problemów.

Gra posiada rozbudowany system osiągnięć, zadań i ulepszeń. Oczywiście powiązano je z rozbudowanymi mikropłatnościami. Na szczęście Sonic Dash nie tylko oferuje wiele metod na zdobycie dodatkowych funduszy, ale również zachęca nagrodami do częstego i regularnego grania. Od niedawna w grze możemy spotkać także bohaterów z serii Angry Birds. Niestety autorzy nie dodali integracji z usługą Google Play Gry.

Oprawa Sonic Dash prezentuje się bardzo dobrze. Czuć prędkość naszego jeża, zarazem gra działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Choć jest darmowa to nie męczy nas mikropłatnościami. To dobra propozycja nie tylko dla fanów Sonica.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.