bDUyPVHF
Sonic Dash ikona

Sonic Dash

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sonic Dash pozwala graczom wcielić się w rolę popularnej maskotki firmy Sega. Grę należy zaliczyć do gatunku runnerów, co zdecydowanie jej służy. Prędkość od zawsze była znakiem rozpoznawczym Sonica.

bDUyPVHH

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek. Sonic Dash nie odbiega pod względem sterowania od innych, podobnych tytułów. Choć sama rozgrywka zawiera kilka elementów dodatkowych, w tym pojedynki z bossami to jednak żaden miłośnik runnerów nie powinien mieć z nią problemów.

Gra posiada rozbudowany system osiągnięć, zadań i ulepszeń. Oczywiście powiązano je z rozbudowanymi mikropłatnościami. Na szczęście Sonic Dash nie tylko oferuje wiele metod na zdobycie dodatkowych funduszy, ale również zachęca nagrodami do częstego i regularnego grania. Od niedawna w grze możemy spotkać także bohaterów z serii Angry Birds.

Oprawa Sonic Dash prezentuje się bardzo dobrze. Czuć prędkość naszego jeża, gra nie ma problemów z wydajnością nawet na starszych urządzeniach. Choć jest darmowa to nie męczy nas mikropłatnościami. To dobra propozycja nie tylko dla fanów Sonica.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSEGA
Liczba pobrań91
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sonic Dash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUyPVIm
bDUyPVID