r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony odświeża PlayStation Store, szykuje coś z Gaikai

Strona główna Aktualności

Sony od jakiegoś czasu obiecywało, że uczyni swój cyfrowy sklep PlayStation Store bardziej przystępnym dla użytkowników i słowa dotrzyma — 17 października dostaniemy odświeżoną jego wersję. Przeszukiwanie zasobów „wirtualnych” półek zostanie ułatwione, pojawi się też kilka nowych, przydatnych opcji, ale przede wszystkim przywita nas bardziej łaskawa dla oka szata graficzna. Większe czcionki, lepsze menu i do tego może… Gaikai?

Pozornie niewiele się ruszyło w temacie strumieniowania gier z chmury od czasu wykupienia firmy przez Sony, ale wprawne oko graczy wychwyci na stronie głównej technologii dodane ostatnio „przebitki” z gier doskonale kojarzonych z PlayStation 3. Są tam grafiki z Killzone, Uncharted lub God of War, co sugerowałoby rychłe pojawienie się tytułów konsolowych w formie „ogólnodostępowej”. Gigant trzyma więc w zanadrzu ważne ogłoszenie? A może to jedynie zapowiedź rozwiązania problemu wstecznej kompatybilności przy PlayStation 4?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.