Sony jak Apple? PlayStation 5 może zakończyć żywot PlayStation 4 Pro

Sony jak Apple? PlayStation 5 może zakończyć żywot PlayStation 4 Pro

PlayStation 5
PlayStation 5
Redakcja
20.12.2020 13:05

Wyczekiwanego PlayStation 5, jak nie było na półkach sklepowych, tak nadal nie ma. Co rusz pojawiają się szybkie i krótkie zastrzyki dostaw, ale nową konsolę Sony mało kto może postawić obok telewizora.

Zainteresowanie PS5 jest gigantyczne. Podobno fabryki pracują na pełny gwizdek, ale cały czas popyt nie nadąża za podażą. W efekcie Sony może przyciąć produkcję starszych konsol, kosztem nowych. Pod nóż ma w ten sposób trafić PlayStation 4 Pro, które wkrótce może zniknąć z półek sklepowych.

Skąd teoria? Z amerykańskiej strony PlayStation Direct, na której widnieje informacja o braku dostępności PS4 Pro i marnych szans na uzupełnienie ich stanu w magazynach.

Na tej samej stronie widzimy, że całkowicie wyprzedała się również konsola PS4. Brakuje natomiast informacji o ewentualnych zaprzestaniu dostarczania ich do magazynów.

Ewentualne zakończenie produkcję PS4 Pro, nikogo nie powinno dziwić. Z podobnych ruchów słynie chociażby Apple, któremu zdarzało się wstrzymywać produkcje flagowców, w momencie wejścia na rynek ich następców.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)