reklama

Space Race na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Space Race - szybką i dynamiczną zręcznościówkę będącą w stanie poddać najcięższym próbom naszą zwinność, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.

Poruszamy się wzdłuż powykręcanego, serpentynowatego tunelu często z zawrotną prędkością. Naszym głównym zadaniem jest zebranie jak największej liczby drogocennych pierścieni. Nie dość że statek nabiera błyskawicznie dużych prędkości, to jego wnętrze mieni się pełną gamą różnych odcieni i przebogatą paletą kolorów co przyprawia o zawrót głowy i mocno dekoncentruje.Dodatkowym utrudnieniem jest prowadzenie rozgrywki na czas oraz porozstawiane tu i ówdzie pułapki wytrącające nas z właściwego toru lotu. Po krótkiej lecz energicznej rundzie mamy możliwość porównania swojego wyniku online, ale pod warunkiem, że nasz rezultat jest odpowiednio wysoki ;-).

Grę Space Race można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Homefront - tytułu przedstawiającego alternatywną wersję naszej historii, jak też tworzonego przez Czechów Silent Hill: Downpour, a także nowej produkcji RPG od Maxis - Darkspore. Dzielimy się ponadto wrażeniami z przedpremierowego ogrywania Top Spin 4.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama