Space Station Research Xplorer Space Station Research Xplorer 10.3.0-r1

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Space Station Research Xplorer to program wydany przez NASA, dzięki któremu możemy zapoznać się z zarówno trwającymi, jak i zakończonymi eksperymentami przeprowadzonymi na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Dlaczego warto zainstalować?

Space Station Research Xplorer to doskonała okazja, by przekonać się, dlaczego przeprowadzanie badań w środowisku mikrograwitacji ma aż tak duże znaczenie. Opisywane narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat eksperymentów ISS wraz z dokładnymi opisami, zdjęcia, materiały wideo przedstawiające obiekty i wyniki badań, a także interaktywne multimedia.

Space Station Research Xplorer oddaje do naszej dyspozycji trzy unikatowe sekcje:

  • Eksperymenty (składa się z sześciu głównych kategorii eksperymentów oraz licznych podkategorii; opisy eksperymentów zawierają odnośniki, zdjęcia i publikacje, o ile takowe są oczywiście dostępne)
  • Lab Tour (widok wewnętrzny trzech modułów stacji: Columbus, Kibo i Destiny oraz widok zewnętrzny siedmiu obiektów zewnętrznych: ELC1-4, Columbus-EPF, JEM-EF i AMS)
  • Obiekty (tutaj znajdziemy dane na temat obiektów znajdujących się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wykorzystywanych do przeprowadzania eksperymentów).

Korzyści

Oprócz powyższych w Space Station Research Xplorer dostępna jest także sekcja korzyści, w której NASA przedstawia dane na temat ludzkiego zdrowia, rozwoju gospodarczego, innowacyjnych technologii, korzyści dla Ziemi oraz edukacji globalnej.

Najważniejsze cechy:

  • sprawdź, jakie eksperymenty przeprowadza NASA na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
  • narzędzie podzielone na trzy sekcje: eksperymenty, lab tour i obiekty
  • dodatkowa zakładka ukazująca informacje na temat zdrowia, technologii, gospodarki i nie tylko
  • czytelny interfejs użytkownika
  • cała zawartość za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!