Spamihilator 1.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Programy antyspamowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spamihilator to bezpłatny program do walki z niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym (tzw. spamem).

Aplikacja działa w "tle" wychwytując podejrzane e-maile, a następnie umieszcza je w specjalnym folderze. Spamihilator jest powszechnie uznawany za jeden z najskuteczniejszych dzięki rozbudowanej weryfikacji przesyłanych wiadomości. Oprócz popularnego i skutecznego tzw. samouczącego się filtru Bayesa oferuje także filtr DCC, który blokuje wiadomości zakwalifikowane jako spam przez określoną grupę innych użytkowników. Dodatkową zaletą programu jest możliwość zwiększenia jego funkcjonalności za pomocą dodatkowych wtyczek (plugins). Współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi programami pocztowymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

działa bardzo dobrze
brak
ocena użytkownika
09.04.2016 09:12 • Recenzja do wersji 1.6

Dla mnie program bardzo dobry. Aby działało na gmailu wystarczy włączyć ustawienia pop3 w ustawieniach konta gmail.

dobrze i szybko się uczy
nie działa na koncie gmail
ocena użytkownika
01.02.2016 22:27 • Recenzja do wersji 1.6

na XP program działa bardzo dobrze. Odsiewa spam, natomiast na Win7 niestety mimo poprawnego zainstalowania nie działa nawet na kontach Onetu, nie mówiąc o gmail. W ustawieniach ma wpisane odpowiednie serwery natomiast w samym programie pocztowym już nie zmienił ustawień do kont. Jestem rozczarowany, zwłaszcza że program świetnie daje sobie radę na XP.