r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spencer 1.14

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spencer to niewielka aplikacja dla posiadaczy komputerów z Windows 8, dzięki której umieścimy w nim standardowe, klasyczne Menu Start znane z systemu operacyjnego Windows XP.

Po ściągnięciu programu Spencer dostępnego w formacie ZIP należy go rozpakować odpowiednim narzędziem, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Pin to Taskbar", czyli "Przypnij do Paska Zadań". Istnieje także możliwość zdefiniowania skrótu klawiaturowego we właściwościach ikony, by otworzyć Menu Start po naciśnięciu wybranego klawisza.

Wystarczy jednego kliknięcie, by rozwinąć listę wszystkich programów i usług znajdujących się w Menu Start systemu Windows 8 przy wykorzystaniu klasycznego wyglądu z Windows XP. Na uwagę zasługuje także bezpośredni dostęp do Panelu Sterowania, linii poleceń czy funkcji Uruchom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.