SportsTracker Running & Biking SportsTracker Running & Biking 1.6.18

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

SportsTracker Running & Biking to aplikacja dla miłośników biegania oraz jazdy na rowerze, która pozwoli utrwalać wyniki zaliczonych treningów.

Twórcy aplikacji przekonują, że najlepiej sprawdzi się ona podczas uprawiania sportu na zewnątrz, czyli np. podczas biegania lub jazdy na rowerze, w trakcie spacerów, nordic walking lub górskich wędrówek. W praktyce, można jednak używać programu także podczas treningów na siłowni. Wtedy rzecz jasna nie skorzystamy z danych z czujnika GPS, ale za to przydatne mogą być informacje o naszym tętnie. Najlepsze efekty uzyskamy, gdy wyposażymy się w urządzenia sportowe, z którymi aplikacja współpracuje. Listę wspieranych produktów można znaleźć tutaj.

Aplikacja pozwala prowadzić pomiary treningów - zarówno w trybie online, jak też offline. Informacje o naszych aktywnościach sportowych można też dodawać ręcznie. Program poda nam dane o czasie treningu, przebytej odległości i pokonanej wysokości, o pracy serca itp. Słowem, to standardowy zestaw możliwości, oferowany przez wiele innych tego typu aplikacji.

W wersji bezpłatnej programu, możemy prowadzić pomiary naszych treningów. Po wykupieniu wersji PRO (za ok. 30 zł) zyskamy dostęp do opcji synchronizacji danych ze stroną internetową usługi Sports Track Live. Ten zakup pozwoli też korzystać z zaawansowanych statystyk treningów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!